Devátý ročník SKVělého dne je za námi!

13. 6. 2018

Klub

2 minuty čtení

Už podeváté se sešli hráči a hráčky SKV, trenéři, rodiče i další příznivci klubu, aby společně symbolicky zakončili uplynulý ročník a dobře nastartovali ten další. Letos nebyla nouze o radostné zážitky.

Kromě tradičního turnaje letos měli účastníci zvláštní příležitost. Díky návštěve trenéra Mladé Boleslavi Jana Pazdery a jeho svěřenců Jakuba Gruber a Tomáše Chrousta se mohli vyfotit s pohárem pro vítěze superligy.

Všechny tyto tři osobnosti českého florbalu spojuje fakt, že v minulosti působily ve Vinohradech. Kouč Jan Pazdera vyhrál s SKV letní Czech Open a vybojoval s klubem postup do superligy i následné udržení. Tomáš Chroust se právě na Vinohradech odrazil do velkého florbalu a Kuba Gruber je dokonce odchovancem SKV!

Vítězem tradičního turnaje smíšených družstev v rámci 9. SKVělého dne se stal tým "Gorily". Pohár pro šampiony předal do rukou vůbec jednoho z nejmladších účastníků Maxe Kota pan Martin Víšek, místostarosta městské části Prahy 2. No a pak už letěl pohár nad hlavu a Max a spol. si mohli vychutnat, jak chutná turnajové vítězství.

Vítězný tým 2018: Maxmilián Kot, Tereza Bukovičová, Martin Hovořák, Bedřich Hruška, Kevin Nguyen, Barbora Klinerová, Vojtěch Macek, Jakub Smola, Martin Štanda, František Urbánek, Gábina Urbánková a Radek Westfal.

Mladší kolegy z klubu přišli podpořit i někteří hráči našeho superligové áčka. V sokolovně se tak ukázali například Honza Linhart, bratři Stuchlíkové nebo brankář Jiří Buchta.

SKVělý den se náramně povedl. Halda dobrot, florbalu, doprovodných akcí, ale hlavně dětí, rodičů i dospělých zaplnila už podeváté naši domácí Rieger arénu. Díky a za rok na nás čeká 10. ročník!

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.