Úspěch mužského A týmu ocenili představitelé městské části Praha 2

22. 6. 2018

Klub

1 minuta čtení

Vinohradský mužský A tým v uplynulé sezoně vybojoval postup zpět do nejvyšší české florbalové soutěže. Členy úspěšného týmu přijali zástupci Prahy 2 na půdě úřadu městské části.

Členové mužského A týmu přijali pozvání představitelů městské části Praha 2. Setkání s vedením radnice "dvojky" se uskutečnilo ve čtvrtek 21. 6. a chybět nemohl ani pohár pro vítěze 1. ligy.

K úspěchu, který znamená návrat nejvyšší mužské soutěže nejen pro SKV, ale také na půdu Prahy 2, klukům pogratulovali místostarostové Martin Víšek a Michael Grundler, radní Jana Pospíšilová a Jaroslav Šolc, a také členka zastupitelstva Eliška Zemanová.

Děkujeme městské části Praha 2 a jejím zástupcům za dlouhodobou podporu našeho florbalového oddílu a těšíme se na další pokračování spolupráce s naší městskou částí.

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.