Muži B s velkým náskokem hájí první pozici

12. 2. 2013

Klub

3 minuty čtení

Mužské béčko vydolovalo z víkendového dvojzápasu čtyři body a dál neohroženě vládne třetí lize.

O tomto víkendu se muži B střetli se dvěma celky z horní poloviny tabulky třetí ligy. V prvním utkání narazili na své nejpilnější pronásledovatele, tým Tago Mago. Po vyrovnaném souboji se oba soupeři rozešli smírně 3:3. V druhém utkání proti šestým Ovocným Bázím SKV potvrdilo roli favorita a nadělilo soupeři dvouciferný počet branek.
 
Do hry se zapojily také oba týmy starších žáků. Áčko našich nadějí si připsalo velmi povedený turnaj. V prvním utkání sice pouze remizoval s týmem Wizards, a navíc vyrovnávací branku vstřelil až při power-play, ale ve druhém utkání si dokázal poradit s Black Angels, ačkoli obdržel zbytečné dva góly ve druhé půli utkání. Výsledky ze skupin posunuly starší žáky do souboje o postup do vyššího koše. Do něj hráči vstupovali sice s respektem, nicméně respektu nebyla přehnaná míra a starší žáci slaví postup. Za zmínku stojí výkon Mirka Klicmana, který z celkových osmi gólů svého týmu vstřelil sedm.
 
Béčko starších žáků čekaly týmy Nebušic a Berouna. S prvně jmenovaným týmem sehráli vyrovnané utkání, ale nakonec podlehli těsně 1:2. Podobný průběh měl i druhý zápas, jen SKV obdrželo ještě o branku navíc.
 
Dvě vítězství si připsalo ženské béčko. Nejprve osmi góly rozneslo Olymp a pak ještě nastřílelo o branku méně céčku Bohemians. Ženská rezerva se nachází na třetí příčce, dva body za béčkem Plzně.
 

Výsledky posledního víkendu:

Muži B:
TJ SKV - FBC Tago Mago 3:3
TJ SKV - FKÚ Ovocné Báze 10:5
 
Starší žáci A:
TJ SKV - Wizards DDM Praha 10 2:2
TJ SKV - Black Angels 3:2
TJ SKV - DDM Horní Počernice Orka B 3:0
 
Starší žáci B:
TJ SKV - Florbal Team Nebušice 1:2
TJ SKV - Sport Eden Beroun 1:3
 
Ženy B:
TJ SKV - FbK Olymp Praha 8:1
TJ SKV - FbŠ Bohemians 7:1
 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.