Jízda dorostenců skončila v Brně v osmifinále

23. 6. 2018

Klub

2 minuty čtení

Dorostenci se propracovali mezi 16 nejlepších celků Hummel Open Game. Na brněnském turnaji zaznamenali dvě výhry, jednu remízu a tři porážky. Jejich cesta turnajem skončila v osmifinále, ve kterém padli s Panthers.

Dorostenci v základní skupině získali sedm bodů a s kladným skóre 13:5 postoupili do play off. V jeho 1. kole vyřadili otrokovické Panthers po skvělém výkonu a nájezdovém rozstřelu. Vítězný nájezd Hieu Nguyen by navíc mohl figurovat v silvestrovském sestřihu. Brankář pokus vinohradského hráče vyrazil, ale míček se snesl šťastné do sítě. Sokolové tak postoupili do osmifinále, ve kterém však podlehli ve vyrovnaném utkání Panthers Praha 2:4.

Starším žákům se dařilo méně než dorostencům, přesto nasbírali na brněnském turnaji řadu zkušeností. Cenné bylo i utkání proti silnému výběru z Vítkovic, tedy z týmu, který patří i v mládeži mezi nejlepší celky v republice. Strži obsadili ve skupině čtvrté místo se ziskem tří bodů. Ty vybojovali proti Židenicím po výhře 4:1. Ve vyřazovací části pak SKV narazilo na Spartu a po porážce 0:3 se s turnajem rozloučilo.

Výsledky dorostenců:

TJ SKV - Sokol Brno Gullivers 0:0
TJ SKV - Zlín Lions 1:2 (1:1)
TJ SKV - Black Angels Black 5:0 kontumačně
TJ SKV - F.K.TROOPERS Moravany 6:0 (2:0)
TJ SKV - Topgal Šternberk 1:3 (0:2)
TJ SKV - Pantehrs Otrokovice 1:0 (0:0) po sam. náj.
TJ SKV - Panthers Praha 2:4 (1:1)

Výsledky starších žáků:

TJ SKV - FBC Hranice 4:1 (1:0)
TJ SKV - K1 Florbal Židenice 1:3 (1:1)
TJ SKV - 1. SC TEMPISH Vítkovice 0:18 (0:10)
TJ SKV - 1. FBC Florbal Trenčín 0:5 (0:3)
TJ SKV - Acema Sparta Praha PM 0:3 (0:2)

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.