Ženské áčko se zúčastnilo turnaje Prague Challenge

24. 6. 2018

Ženy A

2 minuty čtení

Ženský A tým Vinohrad se dnes představil v rámci přípravného turnaje Prague Challenge 2018, který pořádala na Děkance Bohemka. Ladies ze čtyř utkání vyhrály jedno a obsadily na turnaji čtvrtou příčku. V kádru se představilo několik mladých hráček.

Svěřenkyně nového trenéra Jonáše Sigla vstoupily do turnaje brzo ráno, když se od osmi hodin utkaly s juniorským týmem Bohemians. V něm SKV zvítězilo 4:1. Následovaly dva duely s těžkými extraligovými protivníky, kteří však naskočily do duelů v kombinované sestavě plné juniorek a mladých hráček.

Také Sigl zařadil do sestavy několik mladých nadějí, včetně dorostenek Barbory Klinerové či Karolíny Jandové. Vinohrady prohrály s Chodovem 1:3 poté, co dlouho vedly 1:0. Následovala porážka i od Bohemky a SKV se tak chystalo na souboj o konečnou třetí příčku. V ní juniorky Bohemians oplatily Vinohradům porážku z prvního zápasu.

Výsledky Prague Challenge 2018:

TJ SKV - FbŠ Bohemians juniorky 4:1 (2x Jandová, Bartošová, Vejvodová)
TJ SKV - Florbal Chodov 1:3 (Vejvodová)
TJ SKV - FbŠ Bohemians 2:8 (Trunečková, Tvrzníková)
TJ SKV - FbŠ Bohemians juniorky 0:4 

Sestava SKV:

Vyrobíková, Kuchyňková - Kutnarová, Jiříčková, Skalická, Šádková, Dostalíková - Vejvodová, Trunečková, Tvrzníková - Žižková, Bartošová, Dobisíková - Jandová, Klinerová, Kytková.

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.