Naši hráči a hráčky se zúčastní akce Sokol Gala

2. 7. 2018

Klub

1 minuta čtení

Dobrovolníci z řad našich hráčů a hráček se zúčastní zítřejší akce Sokol Gala, která se koná už potřetí v rámci Všesokolského sletu. Program bude odstartován v 19 hodin ve vysočanské O2 areně.

Sokol Gala je přehlídkou toho nejlepšího, co mohou sokolové v oblasti výkonnostního a vrcholového sportu nabídnout. Je tedy ctí, že se akce zúčastní i zástupci našeho florbalového oddílu.

Program akce začne 3. 7. přesně v 19 hodin. V 19:14 se na ploše představí právě naši florbalisté a společný nástup všech zúčastněných nastane ve 20:44.

Celkově své dovednosti předvede divákům v O2 areně kolem 500 vystupujících a bude se jednat o zástupce více než 20 tradičních i méně tradičních sportů zastoupených v České obci sokolské. Přítomni budou také zahraniční hosté z Kanady, Dánska a Slovinska.

Česká televize bude na webu ČT sport představení přenášet v přímém přenosu. Následujícím den ČT sport nabídne také 120minutový záznam i na televizní obrazovce.

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.