Druhý ročník SKV kempu je tady!

4. 7. 2018

Klub

1 minuta čtení

Začátek letních prázdnin bude stejně jako loni patřit SKV kempu. Oproti loňsku došlo k jedné výrazné změně. Místo čtyř dnů bude kemp trvat šest dní a účastníci budou rozděleni do dvou skupin, jejichž program se o víkendu protne.

Účastníci kempu budou rozděleni na dvě party. První skupina se kempu zúčastní od čtvrtka 5. července do neděle 8. července. Druhá skupina načne kemp v sobotu 7. července a skončí v úterý 10. července. Trenérské vedení zajišťují Vilém "Vilas" Svoboda, Martin Hovořák a Bolek Kytka.

První skupina je téměř dvacetičlenná a je složená z dívčí mládeže a dvou elévů. Druhou skupinu tvoří až 26 hráčů ze starších žáků, dorostenců a juniorů. Místo loňských čtyř dnů se tak letos kemp protáhl na celkem šest dnů. Program obou skupin se protne v sobotu a v neděli.

Program kempu bude pestrý. Kromě venkovních tréninkových jednotek a tréninků v hale bude obsahovat také odpočinkový program a obědy v téměř „domácím prostředí“ restaurace Vinohradská tělocvična. Téměř každý den kempu bude zakončen pobytem v bazénu. Úplně poslední den kempu se uskuteční série přáteláků se Švýcary před turnajem Prague Games.

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.