Junioři prošli na Prague Games až do čtvrtfinále!

17. 7. 2018

Klub

2 minuty čtení

Parádním úspěchem se mohli na letošních Prague Games pochlubit junioři. Jan Otta a spol. prošli až do čtvrtfinále, kde jejich cestu turnajem ukončilo Ústí. Čtvrtfinálová porážka byla jedinou prohrou juniorů na turnaji!

Junioři ve skupině zaznamenali tři remízy, přičemž se utkali s poměrně silnými protivníky. Remíza 1:1 se slovenskou juniorskou reprezentací je jistě cenným výsledkem. Pak už následovala spanilá jízda play off. Výhra 4:1 nad havířovským Slovanem přišla po brankách Jestříbka, Pinkas a dvou trefách Duška.

V osmifinále se sokolové střetli s výběrem Olomouce. Do utkání vstoupili lépe a v deváté minutě vedli po trefě Otty. Jenže soupeř srovnal a do druhého poločasu se tak šlo za vyrovnaného stavu. Výhru na stranu SKV strhnul Matěj Šaroch, který vstřelil dva góly. Junioři se tak stejně jako loni dostali nejdále ze všech vinohradských týmů. Postup mezi osmičku nejlepších je velkým úspěchem. Na silné Ústí už síly sokolů nestačily.

Postup v play off zaznamenali z ostatních kategorií už jen dorostenci, kteří porazili v úvodním kole vyřazovací části Strakonice vysoko 5:1 a vybojovali si tak zápas proti Chodovu. Po prohře 2:4 na turnaji dohráli. Nyní nás čeká letní dřina, v srpnu Czech Open a v září start superligové sezony!

Výsledky juniorů (B18):

TJ SKV - Slovakia U19 (SVK) 1:1
TJ SKV - 1. MVIL Ostrava 2:2
TJ SKV - FBC Aligators 2:2
TJ SKV - TJ Slovan Havířov 4:1
TJ SKV - FBS Olomouc 3:1
TJ SKV - Florbal Ústí 0:6

Výsledky dorostenců (B16):

TJ SKV - IBF Örebro (SWE) 0:4
TJ SKV - PSKC Okříšky 1:4
TJ SKV - Nykvarns IF Black (SWE) 3:2
TJ SKV - FBC Strakonice 5:1
TJ SKV - FAT PIPE Florbal Chodov 2:4

Výsledky starších žáků (B14):

TJ SKV - Team Thurgau Erlen (SUI) 1:3
TJ SKV - FBC Český Těšín 6:11
TJ SKV - FBC Lerum Lions 1:5
TJ SKV - Technology Florbal MB 0:3 

Výsledky dorostenek a juniorek (G18):

TJ SKV - Orange Overtakers (NED) 1:5
TJ SKV - FBC Olomouc G18 0:11
TJ SKV - Zurich United Lions (SUI) 0:7
TJ SKV - FatPipe Florbal Chodov 0:8
TJ SKV - FBC TJ JAblonné n/Orlicí 0:1

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.