Zápas s Brnem slibuje velkou bitvu a skvělou atmosféru!

13. 2. 2013

Muži A

2 minuty čtení

Poslední domácí zápas v základní části je zde - do Rieger Areny zavítá brněnský Hattrick. V zápase půjde o hodně a Vy můžete být u toho. 

Několikrát v průběhu celé sezony dokázal vinohradský Sokol nalákat do ochozů Rieger Areny pěkné divácké návštěvy – přes 300 diváků proti Pardubicím, 250 proti Kladnu a České Lípě. „Průměrnou návštěvou 127 diváků se řadíme ke špičce ligy. Rádi bychom proto poděkovali fanouškům, kteří nás celou sezonu podporují a jako odměnu jim ještě naposledy v základní části naservírovali pěkný florbalový zážitek,“ říká trenér vinohradského áčka Michal Pazdera.

Florbalové menu může být jen těžko více dramatické a vyhecované. Hattrick musí pro zachování naděje na play-off bezpodmínečně vyhrát, SKV by pak 3 body z tohoto utkání zajistily jistotu play off. I Vy tak můžete být svědky toho, zda další domácí zápas bude v play-off anebo ne. „Byl bych rád, kdyby k rozuzlení této tajenky přispěli fanoušci i svými hlasivkami,“ dodává Pazdera, „soupeř totiž vypravuje na tento zápas autobus pro fanoušky, měření sil tedy proběhne i na tribuně!“

Doprovodný program také nebude zaostávat. Připraven bude tradiční Bufet u Kníra, divácká soutěž a mnoho dalšího. Navíc pro malé i velké fanoušky bude možnost vyfotit se s maskotem florbalového Superfinále – SUPERFINÁLEMANem!

Jak už to u rozhodujících a velkých utkání bývá, obsahuje i konfrontace SKV a Hattricku zajímavý příběh, tentokrát se točí právě okolo trenéra SKV Michala Pazdery, který k tomu dodává: „Zápas má pro mě speciální náboj. Nejen, že jsem se v Brně narodil, dokonce jsem v dresu Hattricku odchytal celé dvě sezony.“

Čeká Vás skvělý zážitek, vypjatý zápas a boj o všechno. Prostě ZÁPAS JAKO BRNO!

V neděli 17. 2. od 17:00 v Rieger Areně! Vstupné je tradičně dobrovolné.

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.