Juniorům se dařilo i na Czech Open

14. 8. 2018

Klub

2 minuty čtení

Poté, co se juniorskému týmu vydařily červencové Prague Games, předvedli se Jan Otta a spol. také na srpnovém Czech Open. Juniorský celek SKV v Open kategorii tradičního turnaje v play off dvakrát vyhrál a jeho cestu vyřazovací částí zastavil až finský celek KJR.

Junioři z šesti zápasů na turnaji prohráli jediný. Základní skupinu vyhráli se ziskem dvou výher a jedné remízy, když porazili norského soupeře a Jičín. Remízu zaznamenali se silným finským celkem Kerubi, za který nastoupil například trenér mužské Benfiky Viktor Vondra.

Na stejné mužstvo pak Vinohradští narazili ve vyřazovací fázi a po nájezdech si připsali vítězství. Už předtím rovněž na nájezdy vyřadili Brno a prošli tak mezi 32 nejlepších celků početně zastoupené Open kategorie. V 1/16 finále na Podvinném mlýně však jejich účikování ukončil kvalitní finský tým KJR, který vyhrál 0:3.

Ostatním celkům se na Czech Open moc nedařilo. Mužská Benfika sice vyhrála základní skupinu, ale v play off na dobré výkony ze čtvrtka nedokázala navázat. Se soupeřem z divize Benešovem na domácí vinohradské půdě padla kvůli špatné koncovce 0:1.

Oba ženské týmy nepřekonaly úvodní kolo play off. Áčko i přes slibný začátek padlo se švýcarským protivníkem 1:3, béčko zase ve vyrovnaném utkání prohrálo se Vsetínem 1:2. Vsetín rozhodující branku vstřelil jen pár minut před koncem druhé půle.

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.