Vinohradský kádr posílili Weissgärber a Vnuk

6. 9. 2018

Muži A

1 minuta čtení

Vinohrady hlásí před začátkem superligové sezony dvě posily. Do kádru nováčka nejvyšší soutěže se po hostování v Ústí vrací zkušený brankář Petr Weissgärber. Vinohradské řady rozšíří také univerzál Radovan Vnuk, který přichází z České Lípy.

Petr Weissgärber s Vinohrady zažil vítězství na Czech Open v roce 2013 nebo postup do superligy v roce 2014. Loňskou sezonu strávil "Weiss" na hostování v superligovém Ústí. Pro letošní ročeník se devětadvacetiletý brankář opět vrací do kádru SKV.

Sezonu 2016/2017 odehrál Radovan Vnuk v SKV. Pak následoval návrat do České Lípy, v jejímž dresu si vytáhlý univerzál zahrál v loňské sezoně superligu. Letos bude Vnuk opět hájit barvy Vinohrad.

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.