Zbyněk Stuchlík: Naše maximum jsme proti Znojmu neukázali, musíme se zlepšovat

8. 9. 2018

Muži A

2 minuty čtení

Zbyněk Stuchlík včera zaznamenal v 1. kole Tipsport superligy pět asistencí a režíroval výhru 6:5 nad Znojmem. Také na vítězný gól Martina Skřivánka nahrával on. Ideální výkon ale sokolové podle něj nepodali a do dalších zápasů musí přijít zlepšení.

Ačkoliv Vinohradští vedli před 3. třetinou nad Znojmem o dvě branky, nakonec z toho bylo velké drama a hosté dokázali skóre dokonce otočit. „Byl to poměrně vyrovnaný zápas až do konce. Měli jsme víc šancí. Mohli jsme duel ukončit dřív, kdybychom je proměnili,“ ohlédl se za dramatickou bitvou útočník Zbyněk Stuchlík.

„Povedl se nám vstup do utkání, pak Znojmo zlepšilo hru a párkrát nás zamklo. V obraně jsme na to byli připravení. Věděli jsme, jak je potřeba bránit. I tak jsme se nevyvarovali některých chyb, a tak Znojmo drželo krok brankově,“ zhodnotil příčiny toho, proč se hosté vrátili zpátky do utkaní.

Stuchlíkova lajna byla u pěti ze šesti gólů Vinohrad. „To je náš úkol dávat co nejvíce branek a dělat maximální rozdíl. Jedna věc jsou góly a je super, že jsme jich včera dali pět, ale vím, jak pohromadě dokážeme hrát a se Znojmem jsme naše maximum, ani nic blízko tomu, neukázali,“ zůstal i přes výhru kritický.

Příští týden čeká sokoly domácí dvojutkání - nejprve se do Rieger arény vydá v pátek Liberec a pak v neděli Ostrava. „Na každý další zápas musíme zlepšovat vše. To, co stačilo včera, už teď stačit nebude. S Libercem jsme hráli v přípravě dvakrát a víme, jak moc silní tenhle rok jsou. Oba zápasy hrajeme doma a to je naše výhoda,“ dodal.

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.