Víkendové menu: Junioři pojedou do Benešova, ženy do Litvínova

16. 2. 2013

Klub

5 minut čtení

O víkendu se do bojů o ligové body zapojí ženské áčko, mužské déčko, junioři a dorostenky.

Juniory čekají v Benešova dva zápasy se sousedy v tabulce. Nacházejí se na 6. místě tabulky a jejich první soupeř, kterým bude Bučis team je se stejným počtem bodů o level výš, tedy na 5. místě. První vzájemný zápas dopadl lépe pro soupeře, když naše juniory porazili 2:5, takže naši borci budou chtít jistě tu první porážku odčinit a Bučis porazit. Druhým soupeřem bude Kutná Hora, která se nachází na druhé straně od SKV, tedy na 7. místě. SKV má před tímto soupeřem náskok sedmi bodů a náskok bude chtít určitě zvýšit. První vzájemný duel dokázalo SKV urvat na svou stranu a vyhrát 3:2. A jak jsou na tom naši junioři z pohledu statistiky? Z posledních pěti utkání dokázalo SKV vyhrát většinu, tedy tři zápasy a k tomu si zatím drží dvouzápasovou neporazitelnost.
 
Forma: 2 výhry v řadě
Posledních 5 zápasů: 3-0-2, 31:25
Lídr kanadského bodování týmu: Jiří Krůšek 14 zápasů, 19 (9+10)
 
Áčko žen vyrazí v neděli odehrát své zápasy do Litvínova, kde změří své síly nejdříve s rezervou Elite Praha a potom s Českou Lípou. SKV se po čtrnácti odehraných zápasech nachází na skvělém třetím místě a jejich první soupeřky, Elite B jsou hned za nimi se stejným počtem bodů. V prvním vzájemném zápase, který se odehrál na začátku sezony, vyhrály naše ženy v napínavém zápase 2:1 a vyhrát budou chtít určitě znovu. To česká Lípa se nachází v tabulce níž, konkrétně na předposledním desátém místě. V prvním střetnutí vyhrálo SKV s přehledem 5:1 a doufejme, že podobného výsledku se od našich hráček dočkáme i ve druhém zápase. Ženy z posledních pěti zápasů dokázaly vytěžit šest bodů za dvě výhry, zbylé tři zápasy prohrály.
 
Forma: 2 prohry v řadě
Posledních 5 zápasů: 2-0-3, 20:18
Lídr kanadského bodování týmu: Aneta Tvrzníková 10 zápasů, 13 (8+5)
 
Dorostenky se představí v neděli na domácí půdě. Nečekají je dva lehké zápasy, oba soupeři se nachází v první půlce tabulky. V prvním zápase změří své síly s Bohemkou. Minulý zápas dopadl vysokou porážkou 1:10 a tak mají holky druhý pokus oloupit Bohemku o body. Druhý zápas sehrají proti Chodovu, na který také v minulém vzájemném zápase naše holky nestačily a podlehly 1:6. Dorostenkám se v poslední době moc nedaří. Prohráli pět zápasů v řadě a tuhle sérii budou chtít teď o víkendu určitě přerušit a doufejme, že se jim to na domácí hale podaří!
 
Forma: 5 porážek v řadě
Posledních 5 zápasů: 0-0-5, 10:38
Lídr kanadského bodování týmu: Natálie Bartošová 10 zápasů, 13 (8+5)
 
A ještě o tomto víkendu odehrají své zápasy muži D, které čeká výjezd do Sedlčan. Tam se nejdříve utkají s domácími Sedlčany, se kterými v minulém vzájemném zápase remizovali 4:4, a poté zápas Merkurem B, který už jednou porazili 3:2. Déčko se nachází na 7. místě tabulky a aby náhodou nekleslo ještě níž, tak určitě bude chtít o víkendu bodovat. Z posledních pěti zápasů mají dvě výhry a zároveň si drží dvouzápasovou neporazitelnost stejně jako junioři.
 
Forma: 2 výhry v řadě
Posledních 5 zápasů: 2-0-3, 17:20
Lídr kanadského bodování týmu: Lukáš Frydrych 11 zápasů, 17 (9+8)
 

Sobota 16. 2. 2013:

Muži D:
11:20 TJ SKV – TJ Tatran Sedlčany florbal (Sedlčany)
16:00 TJ SKV – FBC Merkur Praha B (Sedlčany)
 
Junioři A:
10:00 TJ SKV – FC Bučis Team (Benešov)
14:30 TJ SKV – SKP Olympia Kutná Hora (Benešov)
 

Neděle 17. 2. 2013:

Ženy A:
10:00 TJ SKV – ELITE PRAHA B (Litvínov)
14:30 TJ SKV – FBC SP Plast Česká Lípa (Litvínov)
 
Dorostenky:
9:00 TJ SKV – FBŠ Bohemians (Vinohrady)
13:00 TJ SKV – TJ JM Chodov (Vinohrady)
 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.