Představujeme letní posily: Martin Rossi a Johannes Harnesk

10. 9. 2018

Muži A

1 minuta čtení

Minulý týden jsme vás informovali o návratech brankáře Petra Weissgärbera a Radovana Vnuka. Nyní seznam letních posil rozšíříme o dalšího navrátilce Martina Rossiho a švédského útočníka Johannese Harneska.

Pět let zpátky si Martin Rossi slavnostně vylil před plnou Rieger arénou na hlavu šampaňské a spolu se zbytkem týmu mohl oslavit historický postup SKV do Tipsport Superligy. U toho loňského postupu už nebyl - odskočil si mezitím do Bohemians nebo do Startu98. Teď je Martin Rossi zpátky doma v Rieger aréně!

Jak jste si mohli všimnout v úvodním zápase se Znojmem, v dresu Míši Dolejše nám po Rieger Aréně pobíhal někdo docela jiný. V posledním týdnu přípravy se k nám připojil švédský rychlík Johannes Harnesk. Johannes má hokejové kořeny, kromě rodné Järfälly se sklouznul po ligových kluzištích v Německu nebo třeba v moravském Hodoníně. Teď přichází mezi vinohradské florbalové mantinely.

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.