Emotivní zápas ovládlo Brno

17. 2. 2013

Muži A

3 minuty čtení

SKV si domácí porážkou od Hattricku zkomplikovalo cestu do play off.

Vinohradští ne a ne prolomit střeleckou smůlu. Poprvé se brněnská síť rozvlnila až ve 33. minutě. To už ale Hattrick vedl 2:0. První branku domácích vstřelil z dálky Bolek Kytka. Jenže pak přišla povedená pasáž hostů. Během pár vteřin se trefili Houšť a Hlaváček.
 
Velmi emotivní zápas, který doprovázely diskuze s rozhodčími, se začal lámat až ve třetí třetině. Ze střední vzdálenosti natáhl Lanc a snížil na rozdíl dvou branek. Kontaktní gól přineslo sólo Ondry Houry, který svou snahu korunoval úspěšným zakončením.
 
SKV přebíralo otěže a bylo velmi blízko vyrovnání. Na druhé straně však opět udeřil Hlaváček, když proměnil sporně nařízený samostatný nájezd. Pak se míček objevil za brankovou čárou Hattricku, ale rozhodčí se právě přesouval a tudíž o brance neměl tušení.
 
Ani to však ještě nemuselo domácí tolik mrzet. Další snížení totiž obstaral v přesilové hře Josef Mareš a Vinohradští se opět dostávali na dostřel. Divoký zápas plný emocí, zákeřnosti a faulů na obou stranách přinesl rozuzlení až v samém závěru.
 
Flek a po něm Felkl potrestali zoufalou snahu domácích o vyrovnání a vypadalo to, že Hattrick už si vedení pohlídá. To se i přes dvě další branky domácích skutečně stalo. Hlaváček ještě stihl dalším gólem do prázdné branky zkompletovat hattrick a Brno si tak odváží z Prahy cennou výhru 6:8.
 
SKV proto musí v posledním kole na půdě Paskova získat stejně nebo více bodů než 1. MVIL Ostrava, která ke svému zápasu míří do Pardubic.
 
TJ SKV - FBŠ Hattrick Brno 6:8 (0:1, 1:3, 5:4)
 
Branky a nahrávky: 33. Kytka (Raiter), 45. Lanc (Dolejš), 47. Houra, 52. Mareš (Lanc), 58. Piňos (M. Mareš), 60. Dolejš (Smutný) - 16. Houbal, 32. Houšť (Houbal), 35. Houšť (Hlaváček), 35. Hlaváček (Houšť), 49. Hlaváček, 56. Flek (Vojtíšek), 57. Felkl, 59. Hlaváček (Felkl). Rozhodčí: Pangerl, Šedivý. Vyloučení: 0:2. Využití: 1:0. Diváci: 141.
 
Sestava: Jiří Buchta - M. Mareš, Záň, Houra, Votruba (C), Kytka, Lanc, Mikeš - Piňos, Smutný, Trčálek - J. Mareš, Svoboda, Gregor - Dolejš, Raiter, Králík - Zezulka, Krůšek. Trenéři: Michal Pazdera, Vilém Svoboda a Pavel Doubek.
 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.