Starší žáci putují na sever! Čeká je turnaj ve Finsku

20. 9. 2018

Starší žáci

1 minuta čtení

Po loňské úspěšné premiéře vyráží letos již podruhé jeden z mládežnických týmů SKV na turnaj do Finska.

Loňští průkopníci z řad dorostenců na Tribal Cupu v Helsinkách nejenže založili novou SKV zahraniční tradici, navíc poprvé ve světě překvapili a úspěšný zájezd pečetili nečekaným ziskem stříbrných medailí.

V jejich stopách se letos vydává tým starších žáků, který během víkendu odehraje ve finské metropoli kromě hlavního turnaje, pořádaného spřáteleným klubem Westend Indians, navíc i další přátelské zápasy a chybět nebude ani bohatý doprovodný program mimo hřiště.

Výprava, čítající 15 členů, vyráží znovu pod vedením dvou ze tří loňských trenérských průkopníků Vilase a Sigiho do Helsinek letecky v pátek v poledne, slavnostní přivítání po zpáteční cestě se pak očekává v pondělí odpoledne smile.

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.