První venkovní zápas: sokolové se zítra představí v Brně

22. 9. 2018

Muži A

2 minuty čtení

Vinohrady čeká první zápas na cizí půdě v nové superligové sezoně. Sokolové se zítra od 17 hodin střetnou s Bulldogs Brno.

Vinohradským se poslední víkend výsledkově nepovedl, ačkoliv proti Liberci nebylo k bodům daleko. Jenže svěřenci Michala Pazdery neudrželi nadějný náskok, ve třetí třetině třikrát inkasovali a prohráli 5:6. V neděli pak nedokázali konkurovat ostravskému FBC. Po prohře 2:9 tak mají na kontě ze tří zápasů tři body.

„Po každém zápase nehledě na výsledek si společně jako tým rozebereme chyby a snažíme se z nich poučit v dalších utkáních,“ ohlédl se za dvěma porážkami Ondřej Houra, letní posila Vinohradských. Nyní už sokolové vzhlížejí k zítřejšímu duelu na hřišti Bulldogs.

„S Bulldogs to byly vždy těžké zápasy. V neděli očekávám další náročné utkání, navíc je poženou diváci, kterých na zápasy Brna chodí mnoho. Brno je favorit, my se budeme snažit předvést co nejlepší výkon,“ řekl k nedělnímu střetnutí Houra.

Bulldogs jsou sice zkušeným mužstvem, které patří mezi tradiční účastníky Tipsport Superligy, ovšem v letošním ročníku se zatím Brnu nedaří. Ze čtyř zápasů nevydolovalo ani bod a je na poslední příčce superligové tabulky. V domácím duelu tak bude chtít tuto bilanci napravit.


Tipsport Superliga, 5. kolo - Bulldogs Brno vs. TJ SKV
neděle 23. 9. 17:00
MSH Vodova Brno

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.