Ztráta v Brně mrzí hodně, ohlédl se za uplynulými zápasy Jakub Záň

25. 9. 2018

Muži A

2 minuty čtení

Vinohrady dnes prohrály v Mladé Boleslavi 3:12, přestože úvod zápasu jim vyšel. Porážka v nedělním utkání od Brna však mrzí sokoly ještě víc. K bodům totiž daleko rozhodně nebylo. Poslední dva superligové zápasy SKV zhodnotil Jakub Záň.

Odchovanec SKV Jakub Záň se nejprve vrátil k víkendovýmu utkání na hřišti Bulldogs, ve kterém sokolové prohráli 4:5. „Ztráta s Brnem mrzí hodně, určitě to jsou body, které jsme tam chtěli získat. Holt se nepovedlo a se vztyčenou hlavou se snažíme zápas od zápasu pracovat na lepší obraně,“ ohlédl se za nedělním střetnutí Záň.

Dnes to dlouho vypadalo pro žlutočerné barvy nadějně, úřadující mistr Mladá Boleslav však ve druhé polovině utkání prokázala svou kvalitu a vyhrála nakonec vysoko 12:3. „Dvě třetiny to byl z naší strany relativně slušný výkon. Pak nás soupeř vytrestal na našich cyhbách. Ale určitě to je pro tým obrovská škola a poučení pro další zápsay,“ snažil se najít pozitiva.

Sokolové vedli po úvodní části 2:1 a ještě v polovině utkání Martin Rossi vyrovnával na 3:3, pak už přebrali otěže zápasu domácí. „Proti takhle kvalitnímu soupeři se vždycky ukážou ty největší nedostatky,“ dodal ještě Jakub Záň, který v týmu působí také se svým mladším bratrem Dominikem.

Už v pátek pokračuje Tipsportu Superliga dalším kolem. Tentokrát se Vinohradští představí na hřišti Vítkovic. „Budeme se chtít opět zaměřit na co nejlepší obranu a co možná nejproduktivnější útok. Koncovka nás taky hodně trápí. Musíme se pokusit vytěžit z minima maximum,“ předestřel, o co se bude se spoluhráči snažit.

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.