Ve Vítkovicích jednoznačná prohra

28. 9. 2018

Muži A

2 minuty čtení

Po úterním duelu na hřišti Mladé Boleslavi čekal sokoly další venkovní zápas a opět s velmi kvalitním soupeřem. Boys čelili ve sváteční den šestinásobným mistrům Vítkovicím. Domácí potvrdili předpoklady a vyhráli vysoko 10:1.

Úvod zápasu byl z pohledu SKV hrozivý. Ve 37. vteřině po úspěšné kombinaci domácích otevřel skóre Nehera. Už za 33 vteřin Hájek zvyšoval na 2:0. Sokolové se pak vzpamatovali, trochu zlepšili hru v obraně a sami také přidali snižující gól. Linhart vymetl šibenici a stanovil skóre 2:1 pro domácí po úvodní dvacetiminutovce.

Také ve druhé části měli Vítkovičtí herní i střeleckou převahu, přesto vsítili pouze dvě branky zásluhou Oboráka a Sladkého. Definitivní stvrzení výhry přišlo v závěrečném dějství, kdy domácí nasázeli do vinohradské branky šest gólů a celkově tak vyhráli 10:1. Čtyřmi body se na triumfu Vítkovic podílel Lukáš Hájek.

„I když to zní hrozivě, tak máme štěstí, že Vítkovice dnes neproměňovali své šance. Byli jsme pasivní a v obraně dávali domácím strašně moc prostoru. Co mrzí ještě víc je náš herní projev v útočném pásmu. Po ztrátách na útočné polovině jsme domácím nabídli veliké množství brejků,“ zhodnotil utkání kouč SKV Michal Pazdera.

Vinohradští tak mají po šesti kolech na kontě tři body za výhru nad Znojmem. Příští sobotu se od 17 hodin utkají se střešovickým Tatranem na jeho hřišti.

1. SC Vítkovice - TJ SKV 10:1 (2:1, 2:0, 6:0)

Branky a nahrávky: 1. Nehera (Jastřembský), 2. Hájek (Jan Šebesta), 28. Oborák (Hájek), 30. Sladký (Jastřembský), 45. Malina (Bräuer), 46. Delong (Rýpar), 53. Delong, 54. Hájek (Jan Šebesta), 57. Oborák (Hájek), 59. Sladký (Jastřembský) – 11. Linhart (Hanák). Rozhodčí: Gavlas, Mikula. Vyloučení: 1:1. Bez využití. Diváci: 212.

Sestava SKV: Weiisgärber (45. Mazák) - O. Stuchlík (C), Hanák, Jelínek, Houra, Rychetník, Kachnič, Otta - Linhart, Z. Stuchlík, Skřivánek - Hartman, Š.Raiter, Vnuk - D. Záň, J. Záň, Rossi. Trenér: Michal Pazdera.

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.