Shrnutí víkendu: Benfika má první body, dorostenci stoprocentní

1. 10. 2018

Klub

2 minuty čtení

Mužské béčko konečně získalo v divizi první body! V pátek na den státního svátku otočilo duel s Prague Tigers a triumfovalo 5:4 po nájezdech. Dorostenci s plným počtem 12 bodů vévodí tabulce 2. ligy.

Benfika v dosavadních třech zápasech smolně nevybojovala ani jeden bod. Svěřenci Viktora Vondry o víkendu tuto bilanci zlomili. V pátek sice prohrávali ve Střešovicích s domácími Prague Tigers už 0:3 a 1:4, přesto v poslední desetiminutovce zabojovali, srovanli a vybojovali výhru po nájezdech. V neděli už se sokolům tolik nedařilo a padli s Bučis těsně 3:4.

Solidně začalo sezonu mužské céčko. Z úvodních čtyř zápasů má na kontě devět bodů. V neděli ráno Celtics zvítězili nad béčkem Kobylis 3:1, dvěma brankami se na tom podílel Petr Blažej. Ve druhém duelu céčko nestačilo na céčko Bohemky a prohrálo 3:7. Za soupeře nastoupili bývalí hráči A týmu Martin Poláček a Martin Šimek.

Stoprocentně se zatím daří dorostencům, kteří vyhráli všechny čtyři své zápasy ve 2. lize. Tentokráte nasázeli svým soupeřům za dva zápasy 21 branek a po vítězstvích 12:3 a 9:3 se usadili na prvním místě tabulky.

VÍKENDOVÉ VÝSLEDKY:

Muži B:
Prague Tigers - TJ SKV 4:5 po náj.
FC Bučis Team - TJ SKV 4:3

Muži C:
TJ SKV - Florbal TJ Kobylisy B 3:1
TJ SKV - FbŠ Bohemians C 3:7

Muži D:
TJ SKV - FbC Red Dragons Hořovice B 6:3
TJ SKV - Lisboa 99 6:2

Dorostenci:
TJ SKV - TJ Sokol Dobříš 9:3
TJ SKV - FBC Kralupy nad Vltavou 12:3

Dorostenci B:
TJ SKV - Florbal Jesenice 1:4
TJ SKV - OpenCamps Tatran Střešovice 4:4

Dorostenky:
TJ SKV - FBC Kutná Hora 4:5
TJ SKV - Ivanti Tigers Jižní Město B 5:1

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.