Junioři dvakrát vítězní!

19. 2. 2013

Klub

3 minuty čtení

Po dvou výhrách se junioři dostali již na čtvrté místo. Mužům D ani dorostenkám se tak nedařilo.

Junioři se v sobotu vydali do nedalekého Benešova k dalším zápasům svojí soutěže. Kvůli prázdninám dost improvizovaná sestava mile překvapila a dokázala vybojovat plný počet bodů. Do branky se dobrovolně postavil obránce Němeček a hráčů do pole tedy zbylo pouze osm. 
 
První zápas měl být velmi těžký, na juniory totiž čekal Bučis, který je v prvním zápase porazil. Hráči Bučisu ale zápas zřejmě podcenili a do zápasu nedali vše. Sokol se tedy brzy ujal vedení a postupně ho stupňoval. Přitom ale nebránil úplně špatně a mnoho střel chytil i Němeček v bráně. Útoky Vinohrad byly přesné a rychlé, v koncovce se dařilo především Jiřímu „Sobovi“ Davidovi, který sám vsítil pět branek. Konečné skóre se tak vyšplhalo až na 12:8 a Vinohrady se tak mohli radovat z vítězství.
Druhý zápas s Kutnou Horou se pro SKV také vyvíjel dobře a již brzy mladíci vedli 5:2. Pak se ale začala projevovat únava a několik zbytečných vyloučení způsobilo obrat v zápase. Kutná hora vedla 6:5 a se sokoly to vůbec nevypadalo dobře. Kluci ale sebrali poslední síly a nejprve David z nájezdu vyrovnal (dovršil tím hattrick) a vítězství SKV zařídil gólem z bezprostřední blízkosti Klíma.
 
To mužům D se v Sedlčanech ani zdaleka tak nedařilo. Po prohře 5:3 s Tatranem Sedlčany prohráli i s B-týmem Merkuru Praha a v tabulce zůstali na osmém místě. 
 
V neděli v domácí hale na Vinohradech odehrály své zápasy i nejmladší zástupkyně ženské složky. Proti dorostenkám ale nastoupily soupeři, kteří patří k nejsilnějším v jejich soutěži a s nadějemi sokolského florbalu neměli slitování. Sokolky nejprve prohrály s Bohemkou 0:14 a poté ještě s Chodovem 0:18. 
 

Výsledky posledního víkendu: 

Muži D:
TJ SKV – TJ Tatran Sedlčany florbal 3:5
TJ SKV – FBC Merkur Praha B 4:9
 
Junioři A:
TJ SKV – FC Bučis Team 12:8
TJ SKV – SKV Olympia Kutná Hora 7:6
 
Dorostenky:
TJ SKV – FBŠ Bohemians 0:14
TJ SKV – TJJM Chodov 0:18
 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.