Elévové mají za sebou dva turnaje ve 2. koši!

10. 10. 2018

Elévové

2 minuty čtení

Už šest ligových zápasů odehráli elévové v novém ročníku. Po dvou turnajích, na kterých vybojovali čtvrté a třetí místo, zůstávají i nadále ve druhém výkonnostním koši. První turnaj zhodnotila trenérka Lucka Šťastná, druhý pak trenér Dalibor Nigrin.

Na rozehrání jedno vítězství ve 2. koši!

V sobotu 22.9. jsme vyrazili k  prvním zápasům. Ligovou sezonu jsme zahájili ve druhém výkonnostním koši. Jako první se proti našim sokolům postavili Draci Čerčany. V zápase nebylo o vzrušení nouze. Oba týmy létaly po hřišti, jako kdyby měly křídla. Nakonec se křídla sokolí ukázala o trochu silnější než ta dračí a na časomíře svítilo skóre 8:7 v prospěch SKV.

V druhém zápase nás čekala silná Boleslav, a i když jsme se rvali o každý míček a kousek hřiště, nakonec bylo skóre lepší pro soupeře - 7:8. Dva rychlé góly na začátku třetího zápasu nás na chvilku vyvedli z míry, a přestože jsme se snažili a nevzdali jsme žádný souboj, byl pořádající Olymp vítězem.

První turnaj ukázal, že jsme se na soustředění naučili spoustu věcí, o něco přes prázdniny vyrostli, ale hlavně že jsme tým, co táhne za jeden provaz!

Výjezd do Mladé Boleslavi

V neděli absolvovali druhý letošní výjezd naši elévové, kteří se vydali do Mladé Boleslavi. Zde jsme nejdříve ve skupině prohráli s FBC Draci Čerčany 6:11, když se zpočátku vyrovnané utkání ve druhém poločase naklonilo díky výrazně lepší produktivitě čerčanských na hostující stranu, abychom následně vybojovali těsné vítězství 7:6 nad Florbal Chodov blue.

Bylo z toho tedy druhé místo ve skupině a boj o třetí příčku proti Wizzards DDM Praha 10 gold. Skoro celý zápas jsme vedli, ale soupeř před koncem stihl vyrovnat na 5:5 a na řadu tak přišly nájezdy. V těch jsme byli o gól lepší než soupeř, a tak 3. místo z turnaje je naše! Bez problému jsme tak udrželi 2. koš.

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.