Čtvrtý šampion za sebou! Sokoly čeká pražské derby s Chodovem

10. 10. 2018

Muži A

2 minuty čtení

Po duelech v Boleslavi, ve Vítkovicích a ve Střešovicích čeká svěřence Michala Pazdery čtvrtý duel v řadě s jedním z držitelů mistrovského titulu. Tentokráte se po dlouho době sokolové představí na domácí půdě. Ve čtvrtek od 19:30 přivítají v Rieger aréně Chodov.

Sokoly čeká mistr z let 2016 a 2017. Chodov patří poslední léta mezi tuzemskou absolutní špičku. V jeho kádru se aktuálně nacházejí tři reprezentanti, kteří budou k vidění na nadcházejícím turnaji EFT ve Švédsku. Konkrétně se jedná o obránce Martina Pražana a útočníky Toma Ondruška s Mikulášem Krbcem.

Ondrušek je zároveň se 17 body na třetí příčce kanadského bodování Tipsport Superligy. Před ním už se nachází pouze boleslavské duo Jiří Curney & Jan Natov. Mezi další produktivní hráče celku z Jižního Města patří Marek Vávra, Ondřej Plíhal, Ondřej Vošta, který minulou sezonu strávil ve Švýcarsku, nebo Ondřej Mikeš.

Chodov je s 18 body na třetí příčce superligové tabulky. Na druhou Boleslav ztrácí dva body, na vedoucí Spartu čtyři, oproti nim má však o jeden zápas méně. To Vinohradští jsou s šesti získanými body na 12. příčce. Výkonem budou chtít jistě navázat na duel ve Střešovicích, kde vyhráli po skvělé bitvě 8:5.

Dohrávka 7. kola je na programu ve čtvrtek od 19:30. Vstupné činí tradičně 40 korun, pro členy a hráče SKV je vstup zdarma. Přijďte sokoly podpořit přímo do hlediště naší Rieger arény!


Tipsport Superliga, dohrávka 7. kola - TJ SKV vs. FAT PIPE FLORBAL CHODOV
čtvrtek 10. 10. 19:30
TJ Sokol Vinohrady

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.