Hattrick mě těší, bohužel nestačil na body, řekl po zápase s Chodovem Hartman

13. 10. 2018

Muži A

2 minuty čtení

Sokolové rozehráli duel proti Chodovu dobře a navázali tak na úspěšný výsledek ze Střešovic. V závěru však bohužel o nadějné vedení přišli. I tak je ale těsná prohra s dvojnásobným mistrem povzbuzením do další práce. To potvrdil i třígólový střelec ze čtvrtka Petr Hartman.  

Ještě neuběhlo ani devět minut a Vinohradští už v dohrávce 7. kola vedli nad Chodovem 2:0. „Soupeř do utkání nevstoupil ideálně, čehož se nám částečně podařilo využít. Hráli jsme až na pár chyb soustředěně a plnili stanové pokyny trenéra,“ popsal skvělý start do utkání z pohledu SKV Petr Hartman.

Svou druhou trefou v utkání pak vinohradský útočník zajistil domácím na začátku třetí části vedení 4:2. Jenže na opačné straně úřadoval Ondrušek a Chodov nakonec vyhrál 6:5. „Ve třetí třetině si soupeř dokázal vytvořit očekávaný tlak, čímž nám nepovolil hrát jako v předchozích třetinách. To se projevilo na konečném výsledku i počtu střel v závěrečné části,“ dodal autor hattricku.

Před střetnutím s Chodovem měl Hartman na kontě jen jednu superligovou branku, nyní své konto rozšířil o další tři. „Hattrick mě samozřejmě těší. Přesun do první lajny mi k němu hodně napomohl, bohužel to ale kýžené body nepřineslo,“ mrzelo 27letého útočníka.

I přes prohru se však dají najít na konfrontaci s Chodovem pozitiva. „Určitě to pro nás může být povzbuzením do další práce. Dali jsme si do zápasu jasné cíle, které se částečně podařilo splnit. Čekají nás teď důležité zápasy, ve kterých bychom měli na body dosáhnout, pokud budeme schopni předvádět po celých 60 minut koncentrovaný výkon,“ uzavřel své hodnocení.

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.