Ladies poprvé v Praze! Víkendové zápasy odehrají na Zeleném Pruhu

18. 10. 2018

Ženy A

2 minuty čtení

Ženské áčko o víkendu čekají první domácí zápasy v nové sezoně. Kvůli obsazenosti Rieger arény se však 5. a 6. kolo 1. ligy odehraje na Zeleném Pruhu. V sobotu i v neděli je začátek naplánován na 16. hodinu. Soupeřky budou z České Lípy a z florbalové akademie Mladá Boleslav.

Svěřenkyním kouče Jonáše Sigla se poslední hrací víkend povedl. Ladies z něj vydolovaly šest bodů a hlavně v utkání s Chomutovem se konečně rozstřílely. Po vítězství 9:4 vystoupaly v tabulce na druhé místo za vedoucí Mladou Boleslav. Podle počtu obdržených gólů navíc mají nejlepší obranu v lize.

Právě s Mladou Boleslaví se ženské áčko utká v neděli, ještě předtím v sobotu vyzve sedmou Českou Lípu. Nedělní duel tak bude moci být soubojem o první příčku v tabulce. Florbalová akademie zatím porazila všechny tři své soupeře a pokaždé vstřelila dvouciferný počet branek (23, 13 a 11).

„Zatím se soustředíme na zvládnutí našeho systému, který je ještě v plenkách. Pro sezonu máme dlouhodobe cíle, které soupeři nepodrizujeme. Od zápasu očekávám pohledný a rychlý florbal,“ řekl před střetnutím s mladoboleslavskou akademií Jonáš Sigl, trenér Ladies.

Jak už bylo řečeno, domácí zápasy se nebudou hrát v oblíbené Rieger aréně, nýbrž na Zeleném Pruhu, se kterým už má ženské áčko z minulosti určité zkušenosti. "Na naší domácí halu nedám dopustit, ale motivací je, že máme možnost se po několika měsících představit před našimi diváky," těší kouče, že se Ladies budou moci konečně představit v Praze. Přijďte je v jejich boji na Zelený Pruh podpořit!


1. liga žen, 5. kolo - TJ SKV vs. FBC Česká Lípa
sobota 20. 10. 16:00
SH Zelený Pruh

1. liga žen, 6. kolo - TJ SKV vs. Florbalová akademie MB
neděle 21. 10. 16:00
SH Zelený Pruh

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.