Shrnutí víkendu: Ženské béčko atakuje čelo 2. ligy. Strží slaví postup!

24. 10. 2018

Klub

2 minuty čtení

Ženy B o víkendu dvakrát zvítězily a se ziskem 15 bodů se nacházejí na druhém místě tabulky, pouze o skóre za vedoucí rezervou Ivanti Tigers. Úspěšný turnaj za sebou mají také starší žáci, kteří po třech výhrách slaví postup do 4. koše.

Stržům se povedlo vyhrát všechny tři zápasy. Nejprve si svěřenci Viléma Svobody poradili se Spartou 3:0. Ve druhém utkání ve skupině sokolové porazili čelákovickou Orku 3:1 a postoupili do boje o první místo. V něm v dramatickém utkání porazili Wizards 4:3 a příště se tedy ukážou ve 4. nejvyšším koši.

Třetí příčku vybojovali elévové. Ti nejprve po pěkném kolektivním výkonu nasázeli Olympu 11 branek a triumfovali 11:3. Ve druhém střetnutí dne na ně čekala Mladá Boleslav. V dramatickém utkání, v jehož druhém poločase byla k vidění hned dvě trestná střílení, se nakonec z výhry 6:5 radoval soupeř. V souboji o třetí místo pak kluci nepodali dobrý výkon, prohráli s Kutnou Horou 3:9 a obsadili ve druhém koši čtvrtou příčku.

VÍKENDOVÉ VÝSLEDKY:

Ženy B:
TJ SKV - Prague Tigers 5:4
TJ SKV - FBŠ Slavia Plzeň B 8:4

Ženy C:
TJ SKV - Floor Maniacs Mělník 5:0
TJ SKV - Kanonýři Kladno 0:1

Dorostenky:
TJ SKV - FBC Pitbulls Kolín:Pitbullačky 5:7
TJ SKV - Kanonýři Kladno 1:3

Starší žáci:
TJ SKV - ACEMA Sparta Praha Red 3:0
TJ SKV - Orka Čelákovice 3:1
TJ SKV - Wizards DDM Praha 10 orange 4:3

Elévové:
TJ SKV - Olymp Florbal Poseidon 11:3
TJ SKV - Technology Florbal MB Blue 5:6
TJ SKV - FBC Kutná Hora orlové 3:9

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.