Šesté domácí utkání v sezoně: Sokolové v pátek vyzvou Otrokovice

1. 11. 2018

Muži A

2 minuty čtení

Sokoly čeká v pátek od 20 hodin další duel v domácí Rieger aréně. V rámci 12. kola se Vinohrady střetnou s otrokovickými Panthers. Všichni fanoušci jsou srdečně zváni!

Boys mají za sebou tři porážky. Nejprve po překvapivé výhře na Tatranu prohráli doma s Chodovem, přestože téměř celý zápas vedli. Minulý pátek pak přišla vysoká porážka 5:11 na hřišti České Lípy. Z ní se však svěřenci Michala Pazdery dokázali rychle oklepat a v následném pondělním TV utkání dlouho trápili vedoucí Spartu. V polovině utkání dokonce vedli 3:0.

Jenže sparťané stáhli hru na dvě pětky, začali více zatápět brankáři Weissgärberovi a nakonec duel otočili na 6:4. "Po herní stránce jsme předvedli jeden z lepších výkonů v této sezoně. Povedl se nám až pohádkový nástup do zápasu, který jsme ovšem nedokázali dotáhnout ke třem bodům," mrzelo oporu obrany Mariana Jelínka. „Věřím, že do utkání s Otrokovicemi nastoupíme minimálně se stejnou chutí a nasazením jako proti Spartě,“ doufá.

Největší úspěchy florbalového klubu z Otrokovic se datují do roku 2014. Tehdy panteři skončili v superlize na vynikajícím čtvrtém místě, když se jim podařilo postoupit do semifinále vyřazovací části. Ve stejném roce Panthers prošli až do finále českého poháru. V letošní sezoně jsou zatím Otrokovičtí po 11. kole na 10. místě superligové tabulky se ziskem 11 bodů. Nejproduktivnějším hráčem soupeře je s 12 body Matěj Kostka.

Páteční utkání je na programu od 20 hodin. Vstupné činí tradičních 40 korun, permanentkáři a členové klubu mají vstup zdarma. Přijďte sokoly podpořit přímo do ochozů vinohradské arény a pomozte vytvořit dobrou kulisu.

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.