Pondělní duel v Edenu! Sokolové se utkají s Bohemians

4. 11. 2018

Muži A

1 minuta čtení

Vinohrady zítra čeká dohrávka 9. kola Tipsport Superligy. V ní se sokolové v Edenu střetnou s FbŠ Bohemians. Duel je na programu v pondělí od 19 hodin.

Po páteční výhře nad Otrokovicemi čeká na svěřence Michala Pazdery další důležitá a těžká výzva. Ve sportovní hale v pražském Edenu se střetnou s tradičním účastníkem nejvyšší soutěže Bohemkou. Klokanům se v nové sezoně moc nedaří a se ziskem osmi bodů v desíti zápasech se nacházejí na 13. příčce superligové tabulky.

To ovšem neznamená, že v kádru soupeře nenajdeme šikovné hráče. Kanadskému bodování vévodí dva mladíci a juniorští reprezentanti - Josef Juha a Jakub Buršík. Druhý jmenovaný je s osmi trefami nejlepším střelcem Bohemians. Utkání začíná v 19 hodin a všichni příznivci SKV jsou do hlediště Edenu srdečně zváni!

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.