Elévky odehrály svůj první turnaj! O víkendu je čeká další na domácí půdě

5. 11. 2018

Elévky

2 minuty čtení

Je sobota 20. října a já s Líbou postupně naskládáme do vozu tři ze čtyřech statečných a vyrážíme směr Nové Strašecí. Vstříc zážitkům s novým týmem našich "mini Ladies".

Prvním soupeřem byl silný domácí tým. Pro naše holky to byl první zápas, a proto na nás byla trochu znát nervozita. Ale bojovaly jako lvice a výsledek vůbec nevypadal špatně.

Ve druhém zápase na nás čekala FA Mladá Boleslav. Soupeř na tom byl se zkušenostmi o malinko lépe. Holky se snažily a v zápase jsme vedly, ale početní převaha byla na konci utkání znát. Boleslav tak dovedla převrátit vítězství na svou stranu.

Po krátké pauze "mini Ladies" nastoupily proti silné a vyhrané FbŠ bohemians. Bylo jasné, že třetí zápas v našem počtu bude opravdu těžký. To se také v první půlce ukazalo, ale slibovaná odměna v holkách probudila poslední zbytky sil natolik, že druhou část sice odehrály na usporný režim, ovšem v závěru dokonce vstřelily i gól.

Na hřišti tým nechal vše, co měl, a teď už se těšíme na další zápasy. Chtěli bychom moc poděkovat soupeřům za fér hru a přestávky, které pro nás vytvořily. I když jsme prohráli všechny tři zápasy, nemáme se za co stydět. Přijdte nás podpořit 10. listopadu na domácí halu, kde nás čekají čtyři zápasy. Budeme se na vás těšit.

Výsledky elévek na 1. turnaji:

TJ Sokol Nové Strašecí - TJ SKV 6:2
TJ SKV - FA  Mladá BOleslav Dobrovice 3:4
FbŠ Bohemians - TJ SKV 7:1

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.