Dorostenci mile překvapili

5. 3. 2013

Klub

3 minuty čtení

O víkendu se odehrálo hned několik soutěžních utkání různých věkových kategorií.

V sobotu odehráli své zápasy muži C, které čekali zápasy s týmy z chvostu tabulky. První utkání s desátými Zdicemi SKV těsně vyhrálo 7:6. Zdice tak byli kousek od senzace, jenže Vinohrady žádné komplikace v podobě ztráty bodu nedopustili. Výsledek druhého utkání s Hořovicemi, kterým patří devátá příčka, je o poznání jednoznačnější. SKV si připsalo výhru 12:3. Zdá se tedy, že si Vinohrady postup utéct nenechají. 
 
Kobyliská hala v sobotu nabídla utkání juniorek, které se zde utkaly s Dobruškou a Libercem. Utkání s Dobruškou nezačalo pro Sokolky vůbec dobře a po první třetině prohrávaly 1:3. SKV si dlouho nemohlo zvyknout na tvrdý styl hry, který preferovala Dobruška. Nakonec se však Vinohradům podařilo soupeřky zamknout na jejich polovinu a utkání otočili na konečných 6:3. Tým Liberce si do Prahy přivezl jen osm hráček, ale i přesto se Sokolky chvílemi přizpůsobovaly hře soupeřek. Nakonec však zabojovaly a uhrály remízu 3:3.
 
Sedmičlenná výprava juniorů B se v neděli vydala do Mladé Boleslavi, kde je čekali zápasy s prvním a druhým týmem tabulky. I když junioři bojovali statečně, nakonec do Prahy nepřivezli ani bod. Soupeřům dvakrát podlehli 4:5 a 6:8.
 
Zato dorost připravil pro svou ligu velké překvapení. V domácí hale zaskočil Mladou Boleslav a připsal nejvyšší letošní výhru. Boleslav si odvezla výprask 10:1. I ve druhém utkání byli dorostenci blízko senzaci, ale Spartě nakonec podlehli 8:11.
 
Dorostenky zavítaly do Kutné hory, kde se utkaly s druhou Děkankou a devátou Plzní. Žádný bod se jim bohužel uhrát nepodařilo a po prohrách 2:8 a 1:4 jim patří desátá příčka. 
 

Víkendové výsledky:

Muži C:
TJ SKV - FBC Zdice 7:6
TJ SKV - Red Dragons Hořovice 12:3
 
Juniorky:
TJ SKV - FBC Dobruška 6:3
TJ SKV - FBC Liberec 3:3
 
Junioři B:
TJ SKV - BILLY BOY Mladá Boleslav B 4:5
TJ SKV - FBC Pitbuls Kolín 6:8
 
Dorostenci:
TJ SKV - BILLY BOY Mladá Boleslav 10:1
TJ SKV - AC Sparta Praha Florbal 8:11
 
Dorostenky:
TJ SKV - Tatran Team Děkanka 2:8
TJ SKV - FBC Plzeň 1:4
 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.