Lukáš Gregor: V Pardubicích musíme být koncentrovaní

8. 11. 2018

Muži A

2 minuty čtení

Sokolové v pondělí prohráli v dohrávce 9. kola Tipsport Superligy s Bohemians 2:6. Už za pět dní ovšem čeká Vinohrady další superligový duel, tentokráte v Pardubicích. O nynějším rozpoležení týmu promluvil staronový hráč SKV Lukáš Gregor.

Když se sokolové v pondělí poprvé střelecky prosadili, měli už domácí Bohemians na svém kontě tři branky. A ačkoliv pak přišlo ze strany SKV dvakrát snížení, klokani pokaždé dokázali odskočit a nakonec zvítězili o čtyři branky. Vinohrady tak po 12. kole mají na kontě devět bodů a jsou na 13. příčce superligové tabulky.

„Naše předvedená hra neodpovídala důležitosti zápasu. Moc pozitivních věcí si z utkání odnést nemůžeme. Naopak musíme do příště na hodně věcech zapracovat. V útoku se nám nedařilo zakončovat a v obraně jsme nebyli dostatečně agresivní. Celkově nám chyběl celý zápas pohyb, jak v útoku, tak v obraně,“ zhodnotil duel útočník Lukáš Gregor.

Do Edenu, kde Bohemians hostili superligový zápas, přišlo 921 diváků a jednalo se tak o jednu z nejvyšších návštěv v letošní sezoně. „Pořadatelsky bylo utkání zvladnuté na výbornou. Před takovou diváckou kulisou se vždycky hraje parádně, takže bych chtěl poděkovat všem divákům, kteří si našli do Edenu cestu,“ připomněl skvělou atmosféru Gregor.

V pondělí budou mít sokolové šanci porážku odčinit. V televizním utkání se představí na půdě Pardubic. „Bude to jeden z dalších klíčových zápasů. Musíme být koncentrovaní a plnit pokyny celých 60 minut, nemůžeme si dovolit žádný výpadek. Musíme být důrazní v obraně a produktivní v útoku,“ burcuje svůj tým šikovný útočník, který v říjnu přišel právě z Pardubic, kde odehrál dvě sezony.

Jeho návrat do Vinohrad proběhl hladce. „V týmu jsem se zabydlel bez problému, většinu kluků jsem tady znal z předešlých let, které jsem ve Vinohradech odehrál, takže to pro mě bylo určitě jednodušší. S klukama se postupně sehráváme, ale neustále bude na čem pracovat,“ dodal na závěr.

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.