Do Lípy jede autobus pro fanoušky!

27. 2. 2013

Klub

1 minuta čtení

Nečekejte, až přijde play-affs do Rieger Areny a pojeďte mu naproti VINOHRADSKÝM SPECIÁLEM!

SKV pro Vás připravilo na první utkání play off proti České Lípě speciální klubový autobus. V ceně 150 Kč naleznete dopravu tam i zpět, a také vstupenku na zápas v hodnotě 30 Kč! Cena je takto nízká i díky přispěvku hráčů A týmu.

Pojeďte si vychutnat drama do České Lípy a zažít atmosféru play-off v hale, kde průměrná návštěva na základní část je vysoko přes 200 diváků! Vezměte kamarády, dresy a pojeďte zafandit. Fandící propriety jako například bubny budou samozřejmě nachystány!

Přihlášky posílejte sekretáři oddílu Jirkovi Mikšovskému na email sekretar@skvflorbal.cz nebo volejte/pište na telefon 608 235 534. A pospěšte si - termín přihlášek je do čtvrtka do 9:00! Pozdější přihlášky můžeme akceptovat také, ale už na Vás nemusí v autobuse zbýt místo!

SKV = Společně K Vítězství!

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.