Poslední zápas před MS: Sokolové se v neděli utkají s Bulldogs Brno

16. 11. 2018

Muži A

2 minuty čtení

Program Tipsport Superligy bude na měsíc pozastaven kvůli prosincovému mistrovství světa v Praze. Poslední šanci vidět Vinohrady v akci budete mít v neděli od 18 hodin. Svěřenci Michala Pazdery vyzvou v Rieger aréně v rámci 14. kola Bulldogs Brno.

Sokolové v posledním domácím utkání porazili Otrokovice 4:1. Následovaly dvě porážky s Bohemians a v Pardubicích. Nyní by parta kapitána Ondřeje Stuchlíka chtěla zabrat a vybojovat body proti Bulldogs Brno. Buldoci mají na kontě aktuálně 12 bodů a jsou na 10. příčce tabulky. Vinohrady se tak v případě vítězství mohou na svého nedělního soupeře dotáhnout.

První vzájemné utkání v letošní sezoně ovládli Bulldogs. Ve sportovní hale ve Vodově ulici porazili SKV těsně 5:4. Hráče Vinohrad tato porážka jistě hodně mrzela, jelikož v utkání třikrát vedli o gól a soupeř musel hodně času strávit dotahováním těsné ztráty. Branky Kadavého ze 49. minuty a Koláčného z 57. nakonec obrátily vývoj skóre a Brno slavilo zisk tří bodů.

V neděli tedy bude možnost buldokům tuto prohru oplatit a rozšířit tak devítibodové konto. Utkání v  Rieger aréně se bude hrát od 18 hodin. Všichni příznivci florbalu jsou do vinohradské sokolovny srdečně zváni! Vstupné činí tradičních 40 korun, permanentkáři a členové klubu mají vstup zdarma. SKV = Společně K Vítězství!

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.