Play off je tady! SKV zahajuje čtvrtfinále v České Lípě

4. 3. 2013

Muži A

3 minuty čtení

Už v sobotu začíná pro mužské áčko SKV rozhodující část sezony: play off. 

Od 17 hodin nastoupí v České Lípě proti místnímu FBC a hned v neděli je na programu druhé čtvrtfinále, znovu od 17 hodin.

Lípa si SKV vybrala jako třetí nejlépe postavený tým 1. ligy po základní části. Předtím lídr z Pardubic sáhl po Litvínovu a následně Znojmo po regionálních rivalech z Brna. Trenér SKV Michal Pazdera čekal, že právě Pardubice si vyberou jeho tým. Co si tedy myslí o soupeři pro čtvrtfinále?

„Mám z toho rozporuplné pocity. Začnu těmi dobrými: Česká Lípa je velice sympatický tým a klub. Hodně mi připomínají nás – je to takové rodinné, přátelské, prostě fajn,“ popisuje Pazdera. „Už před sezonou jsem věděl, že to nebude typický nováček. Velice dobře pracují s fanoušky, vypadají jako finančně stabilní a zabezpečená organizace, která je v regionu sportem číslo jedna,“ dodává.

Podle Pazderových slov se na České Lípě jasně ukazuje dobrá práce reprezentanta Štěpána Slaného. Ten ale do čtvrtfinálové série nenaskočí, neboť musel po nedávném zranění podstoupit operaci kolene.

Většina lidí Lípu po jeho zranění odepsala. Ale ten tým boduje i bez něj, protože on už jen svou přítomností v hale těm klukům dodává sebevědomí, klid a hlavně zkušenosti,“ podotýká Michal Pazdera.

Před sezonou mluvil o postupových ambicích SKV, ale dnes svá slova koriguje. „Myslím, že jsem přecenil naše letošní možnosti. Kádr byl dobrý a vyrovnaný, ne však dostatečně široký. Základní část je prostě dlouhodobou soutěží a člověk nikdy neví, co se může stát,“ říká trenér SKV.

Program čtvrtfinálové série:

1. zápas, sobota, 2. 3., 17:00, sportovní hala Česká Lípa
2. zápas, neděle, 3.3., 17:00, sportovní hala Česká Lípa
3. zápas, sobota 9.3., 17:30, hala TJ SKV v Riegrových sadech
případný 4. zápas, neděle 10.3., 17:00, hala TJ SKV v Riegrových sadech

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.