Víkendové menu: Ženy čeká další těžký zápas

1. 3. 2013

Klub

3 minuty čtení

Sokol pošle o víkendu do bojů hned několik kategorií.

Mimo áčko mužů se o víkendu utká i áčko žen. V sobotu se již v 8:30 utkají na Barrandově s rezervním celkem Chodova a to je tedy opět celek z horní části tabulky. Soupeřky jsou na druhém místě tabulky a hráčky SKV na ně ztrácejí čtyři body. Na druhý zápas přijedou soupeřky až z Jičína. Jičínské hráčky také nebudou pro SKV snadným soustem a i když na sokol ztrácejí sedm bodů, mají o dva zápasy méně a mohou podstatně zamíchat s konečnými výsledky.
 
Muži B budou hrát také v sobotu. Na Děkance se utkají se dvěma týmy, bojující o setrvání v soutěži. B-tým Staré Boleslavi i Desperados jsou oba v poslední trojce a pro „béčko“ by se tedy měli stát snadným soustem v jejich spanilé jízdě letošní sezonou.
 
Juniorům se v neděli v hale na Třebešíně postaví nejprve Wizardi, kteří by měli patřit ke snadnějším soupeřům, ale v odpoledních hodinách se utkají s týmem Black Angels a ti budou určitě silnější. Blaci si z minulého turnaje odvezli dvě těsné porážky a nyní si budou chtít určitě spravit chuť. To juniorům se minulé kolo zdařilo, když i v okleštěné sestavě odvezli z Benešova dvě výhry. Tento turnaj bude ale jistě těžší.
 
Dorostenky se o víkendu opět zapojí do zápasového kolotoče. V Berouně nastoupí nejprve k zápasu s pražskou Děkankou a později na ně bude čekat soupeř z Plzně. Proti těm samým soupeřům nastoupily dívky i minulý víkend a oba zápasy prohrály. Doufejme, že se jim tentokrát zadaří lépe.
 

Sobota 2. 3. 2013:

Muži B:
10:30 TJ SKV - ASK Orka Stará Boleslav B (Děkanka)
15:00 TJ SKV - Desperados (Děkanka)
 
Ženy B:
8:30 TJ SKV - TJJM Chodov B (Barrandov)
13:00 TJ SKV - FBK Jičín (Barrandov)
 
Dorostenky:
11:00 TJ SKV - Tatran team Děkanka (Beroun)
14:00 TJ SKV - FBC Plzeň (Beroun)
 

Neděle 3.3.2013:

Junioři A:
10:00 TJ SKV - Wizards DDM Praha 10 (SH VŠE)
14:30 TJ SKV - Black Angels (SK VŠE)
 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.