Muži B mají postup na dosah!

10. 3. 2013

Klub

2 minuty čtení

O víkendu do bojů zasáhlo několik kategorií SKV.

Muži B v sobotu mířili na další dva zápasy na pražskou Děkanku. Oba dva soupeři pocházeli ze spodní části tabulky a tak béčkaři, kteří si brousí zuby na postup, chtěli jednoznačně vyhrát a připsat si dalších šest bodů do tabulky. V prvním zápase porazili rezervu Staré Boleslavi naprosto jednoznačně 10:1 a v následujícím zápase nezaváhali ani nad Desperados a vyhráli 8:3. Do konce sezony zbývají čtyři zápasy, a pokud béčkaři nezaváhají, tak dosáhnou vysněného postupu!
 
Junioři mohli být po tomto víkendu na fantastickém třetím místě, kdyby se jim podařilo oba zápasy vyhrát. Bohužel, doslova o chlup jim třetí příčka utekla. V prvním zápase si hravě poradili s pražskými Wizardy 8:2 a ve druhém zápase je čekal konkurenční tým ze středu tabulky – Black Angels. Po tomto zápase svítilo v hale na tabuli skóre 4:5 … z pohledu SKV. Po zisku tří bodů se junioři zatím usadili na pátém místě, ovšem ztráta na třetí pozici je pouze bod a dokonce sezony zbývá odehrát jen dvě utkání. Třetí místo je tedy stále na dosah a věříme, že ho naše mladá krev 16. března vybojuje!
 
Ženy B čekala akorát v pondělí dohrávka na domácí hale s rezervou Panthers. Naše ženy zápas naprosto ovládly a vyhráli jednoznačně 7:0. Dvě kola před koncem soutěže jsou zatím na krásném čtvrtém místě tabulky.
 

Víkendové výsledky:

Muži B:
TJ SKV – ASK ORKA Stará Boleslav B 10:1
TJ SKV – Desperados 8:3
 
Junioři:
TJ SKV – Wizards DDM Praha 10 8:2
TJ SKV – Black Angels 4:5
 
Ženy B:
TJ SKV – FbC Panthers B 7:0
 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.