Víkendové menu: Postoupí muži do semifinále?

7. 3. 2013

Klub

3 minuty čtení

V sobotu pokračuje play-off první ligy mužů a nastoupí tedy i sokolské áčko. 

První dva zápasy na hřišti České Lípy SKV vyhrálo a vede tedy 2:0 na zápasy. V utkáních se SKVěle zadařilo hlavně Michalu Smutnému a Honzovi Králíkovi. Za dva zápasy nastřádali oba po čtyřech gólech a Smutný přidal ještě jednu asistenci. Výborný výkon předvedli brankáři Václavík s Weissgärberem, velkou mírou podpořeni obranou. Lípa byla tedy poražena nejprve 13:8 a následně 5:3.
 
Třetí krok je však nejtěžší a áčkaře tedy nečeká lehký úkol. Lípa hraje o prodloužení sezony a rozhodně nebude chtít vypadnout hned v prvním možném termínu. Vypravuje tedy do Prahy autobus s fanoušky a také maskota, který svede přestávkový souboj s vinohradským Panem Gorilou! Vinohradské hráče můžete podpořit i vy svým příchodem v sobotu v 17:30 na halu v Riegrových sadech. V případě sobotní prohry bude na programu již v neděli čtvrté utkání taktéž na Vinohradech jen o půl hodiny dříve než v sobotu. 
 
Sobota bude dnem opravdu florbalovým, nastoupí totiž i Muži B. Ti drží dále první místo a mohou odskočit na opravdu velký bodový rozdíl. Na Radlicích budou soupeřit s Benátkami a Nebušicemi. Na dorostence budou čekat soupeři až v neděli. V tatranské stodole svedou souboje s Wizardy a Bučisem.
 
Něžné pohlaví budou zastupovat juniorky. Již v sobotu se utkají s Děkankou a později i s Hradcem Králové. Starší žáci bojují ve skupinách statečně. V sobotu na Vinohradech před mužským zápasem budou čelit silným týmům Chodova a Tatranu. 
 

Sobota 9. 3. 2013:

Muži A:
17:30 TJ SKV – FBC Česká Lípa (Vinohrady)
 
Muži B:
11:00 TJ SKV – Florbal Team Nebušice (Radlice)
15:30 TJ SKV – Sokol Benátky (Radlice)
 
Muži D:
17:10 TJ SKV – FBC Vokurky (Zličín)
 
Junioři B:
11:30 TJ SKV – ASK Orka Stará Boleslav (Beroun)
13:50 TJ SKV – AC Sparta Praha B (Beroun)
 
Juniorky:
10:00 TJ SKV – Tatran team Děkanka (Kotlářka)
14:30 TJ SKV – IBK Hradec Králové (Kotlářka)
 
Starší žáci A:
9:40 TJ SKV – TJJM Chodov (Vinohrady)
12:20 TJ SKV – Tatran Střešovice (Vinohrady)
 

Neděle 10. 3. 2013:

Dorostenci:
9:00 TJ SKV – Wizards DDM Praha 10 (Tatran)
12:00 TJ SKV – FC Bučis Team (Tatran)
 
Starší žáci B:
9:40 TJ SKV – FbK Olymp Praha (SH Open gate)
12:00 TJ SKV – Panthers B (SH Open gate)
13:40 TJ SKV – FbC Barracudas Slaný (SH Open gate)
 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.