Dorostenci zakončili sezonu vítězně, muži B stále první

14. 3. 2013

Klub

3 minuty čtení

O víkendu se do hry zapojilo hned několik týmů Sokola.

Muži B, kteří v pražské a středočeské divizi 3. ligy mužů drží první příčku, se utkali v sobotu s týmy Nebušic a Benátek. S Nebušicemi tým Sokola, pod vedením legendárního Vikyho Vondry, neměl žádný problém a zvítězil vysoko 9:1. Proti týmu Benátek nastřílelo SKV ještě o branku víc, ale o čtyři víc také inkasovalo, takže výsledek nevypadá tak hrozivě. Rezervní mužský tým tak stále drží první pozici, a "jede na postup".
 
Dorostence čekal v neděli na Tatranu poslední letošní turnaj 1. dorostenecké ligy. V prvním utkání proti Wizards si tým Sokola vypracoval vedení 4:1, které si nesl do třetí třetiny. Tým Wizardů ale změnil svoji taktiku a se štěstím se mu podařilo vyrovnat. A dokonce i na branku Klímy na 5:4 dokázali Wizardi odpovědět, a tak se oba týmy rozešli smírně - 5:5. Druhé utkání proti papírově silnějšímu Bučisu, který navíc dokázal v prvním vzájemném zápase SKV porazit 8:3, se vyvíjelo velmi dobře od začátku utkání. Sokol se dostal do vedení 4:0 a na rozdíl od prvního zápasu toto vedení udržel a zvítězil 7:2.
 
Jeden z nejtěžších turnajů sezony sehráli starší žáci. Nejprve proti Chodovu nedokázali vstřelit branku a podlehli 0:3, ve druhém zápase proti Tatranu sice tři branky vstřelili, ale obdrželi jich osm. V utkání o setrvání v koši se utkali s Benešovem, se kterým si alespoň trochu spravili chuť a zvítězili 5:1.
 

Víkendové výsledky:

Muži B:
TJ SKV - Florbal Team Nebušice 9:1
TJ SKV - Sokol Benátky 10:5
 
Dorostenci:
TJ SKV - Wizards DDM Praha 10 5:5
TJ SKV - FC Bučis Team 7:2
 
Starší žáci A:
TJ SKV - TJ JM Chodov 0:3
TJ SKV - Tatran Střešovice 3:8
TJ SKV - SK Florbal Benešov 5:1
 
Starší žáci B:
TJ SKV - FBK Olymp Praha 3:1
TJ SKV - FbC Panthers 2:5
TJ SKV - FbC Barracudas Slaný 3:3
 
Muži D:
TJ SKV - FBC Vokurky 2:5
 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.