Ženy A jdou do boje

16. 3. 2013

Klub

2 minuty čtení

O víkendu se do zápasového kolotoče mimo žen zapojí i junioři a dorostenky.

Víkendovým předkrmem je páteční utkání juniorek, které se v domácí hale utkají s FbŠ 7OAKS Bohemians. Z posledních pěti utkání mají sokolky pouze jednu prohru a na tuto sérii budou chtít jistě navázat i v pátek
 
To ženské áčko čekají v sobotu jedny z nejdůležitějších zápasů této sezony. Pokud totiž chtějí postoupit do baráže, potřebují v sobotu bodovat. Z posledního turnaje si ženy přivezly dvě prohry a to budou chtít jistě odčinit. Tentokrát je čekají týmy z osmého a sedmého místa a dají se očekávat velice kvalitní utkání.
 
Radlická hala se připravuje na poslední utkání juniorů v této sezoně. Junioři stále mohou dosáhnout na třetí příčku, ale ani při plném bodovém zisku není nic zaručeno. Proto se očekává tuhý boj, který Vinohrady předvedou s rezervami Bohemians a Tatranu.
 
Sobotní výčet uzavírají dorostenky, které v Pražské Unihoc areně budou bojovat o další body a přiblížení se středu tabulky. V cestě jim tentokrát budou stát pitbullky z Kolína a Vosy Praha.
 

Pátek 15. 3. 2013:

Juniorky:

19:15 TJ SKV – FbŠ 7OAKS Bohemians (Vinohrady)
 

Sobota 16.3. 2013:

Junioři:
10:00 TJ SKV – FbŠ Bohemians B (TJ Radlice)
13:00 TJ SKV – Tatran Střešovice B-Boys (TJ Radlice)
 
Ženy A:
 8:30 TJ SKV – FbŠ Bohemians B (Vinohrady)
11:30 TJ SKV – FbC Panthers (Vinohrady)
 
Dorostenky:
11:00 TJ SKV – FBC Pitbullky Kolín (Unihoc Aréna Praha)
13:00 TJ SKV – FBK Realstick Vosy Praha (Unihoc Aréna Praha)
 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.