Junioři končí pátí, juniorky postupují ze 3. místa!

19. 3. 2013

Klub

4 minuty čtení

Pro juniory černá sobota, juniorky slavily vítězství již v pátek.

V sobotu odehráli junioři své poslední dva zápasy v této sezoně. V pražských Radlicích je čekali rezervy známých pražských celků Bohemky a Tatranu. Pokud by junioři oba dva zápasy vyhráli, mohli pomýšlet na skvělé třetí místo. Nejdříve je čekala rezerva Bohemky. Zápas ale junioři bohužel nedotáhli do vítězného konce a podlehli těsně 4:6. Ve druhém zápase padl přesný dvojnásobek branek, bohužel více jich spadlo do branky SKV a tak se junioři se sezonou rozloučili další porážkou 6:14. I když se třetího místa nakonec nedosáhlo, tak umístění v klidném středu tabulky je určitě splněným cílem, kterého se chtělo dosáhnout na začátku sezony.
 
Juniorky v pátek hrály na domácí půdě s Bohemkou o přímý postup do nadstavbové části soutěže. SKV potřebovalo svého soupeře porazit, jinak by si cestu do nadstavby muselo ještě vybojovat s hráčky Plzně. Zápas se pro naše hráčky vyvíjel velice slibně. Po bojovném výkonu si dokonce po druhé siréně vybojovali krásný náskok na výsledku 5:1. Ve třetí třetině však soupeřky zabraly a zápas ještě nepěkně zdramatizovaly. Naše hráčky však vsítily ještě jednu rozhodující branku a po výsledku 5:6 mohly slavit přímý postup do nadstavbové části! Gratulujeme!
 
V sobotu ještě hrál naše nejmladší hráčky – dorostenky. V Unihoc aréně v pražských Dejvicích se jim však proti Kolínu a Vosám nepovedlo zabodovat a po nízkých výsledcích 2:3 a 0:3 odjížděly domu bez zisku bodů. Dokonce sezony jim zbývají ještě poslední dva zápasy a doufejme, že se jim ještě povede nějaké ty bodíky do tabulky získat.
 
Značně oslabené Céčko mužů muselo v neděli vyrazit do Berouna, kde je čekal zápas druhými VŠSK MFF Praha a posledními Desperády B. Tým složený ze sedmi hráčů do pole, z nichž byli čtyři junioři, bojoval ze všech sily. Po druhé třetině s „Matfyzem“ vedli dokonce 2:1, ale zápas rozhodla až třetí třetina, ve které našim hráčům došli síly a nakonec prohráli 4:6. Druhý zápas už byl trochu méně namáhavý než první, ale i tak na tabuli více jak půlku zápasu svítilo skóre „jen“ 1:0 pro SKV. Ovšem pak už se dařilo i šance více proměňovat a zápas nakonec skončil 6:0. Čtyři branky v tomto zápase zaznamenal Vojta Trčálek a Kuba Záhora si vychytal druhou nulu v sezoně. Do konce sezony zbývají čtyři zápasy a už stačí pouze jediná výhra na jistý postup z prvního místa!
 

Víkendové výsledky:

Muži C:
TJ SKV – VŠSK MFF Praha 4:6
TJ SKV – Desperados B 6:0
 
Junioři A:
TJ SKV – FBŠ Bohemians B 4:6
TJ SKV – Tatran Střešovice B 6:14
 
Juniorky:
TJ SKV – FBŠ Bohemians 6:5
 
Dorostenky:
TJ SKV – FBC Pitbullky Kolín 2:3
TJ SKV – Vosy Praha 0:3
 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.