Po roce je tu opět Ratolest Fest!

23. 5. 2019

Klub

1 minuta čtení

Na pražské náplavky se v sobotu 25. května 2019 pošesté vrátí festival plný sportu, umění a aktivit pro rodiny s dětmi ve věku 0-14 let. A SKV bude opět u toho! Florbalový stánek tentokrát najdete v blízkosti tramvajové zastávky Výtoň.

Novinkou letošního ročníku budou půjčovny nejrůznějších nafukovacích i pevných plavidel, na kterých budete moci překonat řeku svým vlastním tempem. K dispozici budou samozřejmě i posílené městské přívozy a znovuotevřená lávka pro pěší na Železničním mostě.

Přijďte na letošní ročník Ratolest Festu, který se v sobotu uskuteční od 9 do 19 hodin. U florbalového stánku se vám budeme s radostí věnovat! Vstup na akci je zdarma. Veškeré informace o Ratolest Festu najdete na webových stránkách nebo na Facebooku.

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.