Ženské áčko o víkendu bodovalo, zahraje si finále první ligy!

19. 3. 2013

Ženy A

2 minuty čtení

Ženám se to podařilo! Zvítězily v klíčovém utkání a budou bojovat o postup do extraligy.

V sobotu na Vinohradech čekala na holky velmi důležitá utkání, která měla rozhodnout, jak se dál bude vyvíjet sezóna. Zda tímto víkendem skončí anebo jestli se uberou do bojů o vyšší ligu. 
 
Nejdříve se utkaly s velmi zkušeným týmem FBŠ Bohemians. Ačkoli toto utkání bylo chvílemi velmi vyrovnané, v některých pasážích měly navrch hráčky Bohemians, projevily se zde jejich mnohaleté zkušenosti, a i když se sokolkám podařilo přiblížit na jednobrankový rozdíl, nepodařilo se už vyrovnat. Ba naopak Bohemians ještě využily přesilové hry a vinohradským ženám nezbývalo nic jiného, než se pořádně nahecovat na další zápas a porazit svého oblíbeného soupeře Panthers.
 
Ženy se tedy rozhodly napnout diváky a udělat ještě drama v posledním utkání sezóny, které mělo rozhodnout o postupu do finále. Na hřiště se jim do cesty postavily pražské Panthers. Pro Vinohrady to znamenalo obrovskou motivaci, nejen jejich růžové dresy vyburcovaly hráčky k vyšší dravosti, ale i fakt, že s tímto týmem se setkávají už několik let a rivalita je tedy na místě. Zápas se nejdříve vyvíjel lépe pro slečny v růžovém, ale to si hráčky sokola nenechaly líbit a svojí aktivitou dokázaly zápas nejdříve srovnat a pak dokonce i převážit na svou stranu. Těsná výhra 4:3 tak znamenala pro Vinohrady postup z prvního místa do finále první ligy žen!
 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.