Mužské áčko čeká "must-win game"

22. 3. 2013

Klub

3 minuty čtení

Tento víkend se bezesporu většina pozornosti Sokola obrátí na semifinále mužské 1. ligy, kde mužské áčko bojuje o finále, a tím i o jistotu baráže o extraligu.

Nebyla to ale vítězství snadná. V prvním utkání Pardubice ukázaly svoji sílu teprve až ve třetí třetině, kdy šesti góly otočily dosavadní průběh zápasu a ve druhém klání zvítězili těsně 6:4. Z domácího prostředí si tedy vezou náskok 2:0, což je v sérii, hrané na tři vítězná utkání, veliká výhoda. SKV tedy čeká velmi těžký úkol. K tomu, aby mohlo stále pomýšlet na postup do finále play-off 1. ligy mužů musí zvítězit v obou domácích utkáních. Třetí zápas série je na programu v sobotu 23. 3. 2013 v 17:30 v domácí svatyni, Rieger aréně. Případné čtvrté utkání série se bude konat 24. 3. 2013 v 17:00 tamtéž.
 
Pozornost si ale zaslouží i tým žen B, který bojuje o postup do 2. ligy žen. V případě výher v obou svých víkendových utkáních si takový postup zajistí. Postaví se jim celky rezervy Tatranu, která je nyní o příčku nad našimi a Příbrami, která je naopak v lize předposlední. Přijďte podpořit naší ženskou rezervu v neděli do Radlic!
 
Mladší žáci budou bojovat o lepší koš v sobotu v hale v Kobylisích. Utkají se s týmy Athletics a Wizards.
 
Posledním týmem, který se zapojí do víkendového zápolení jsou dorostenky. V hale na Barrandově se v sobotu utkají s velmi těžkým soupeřem, s domácími ELITE, a pak s Kutnou Horou.
 

Sobota:

Muži A:
17:30 TJ SKV vs. Sokol Pardubice (Rieger aréna - TJ SKV)
 
Dorostenky:
9:00 TJ SKV vs. ELITE PRAHA team FUTURE DDM P6 (Barrandov)
11:00 TJ SKV vs. SK Olympia Kutná Hora (Barrandov)
 
Mladší žáci:
9:00 TJ SKV vs. Athletics Praha (Kobylisy)
11:40 TJ SKV vs. Wizards DDM Praha 10 (Kobylisy)
+ zápas o umístění
 

Neděle:

Muži A:
17:00 TJ SKV vs. Sokol Pardubice (Rieger aréna - TJ SKV)
 
Ženy B:
9:10 TJ SKV vs. Tatran team Děkanka (TJ Radlice)
11:30 TJ SKV vs. FBC Žraloci Příbram (TJ Radlice)
 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.