SKV posílili obránce Ondřej Richtr a útočník Milan Bína

23. 8. 2019

Muži A

1 minuta čtení

Vinohrady vstoupí do nové sezony s posilami v kádru. Řady superligového týmu vyztužili obránce Ondřej Richtr a útočník Milan Bína. První jmenovaný přichází do SKV z Kladna, Bína se do Riegrových sadů vrací po třech letech strávených v pražské Spartě.

Dlouholetý obránce kladenských Kanonýrů si v předchozím angažmá vyzkoušel, jaké to je nosit kapitánskou pásku. Do SKV přichází na přestup a bude oblékat žlutý dres s číslem 20.

Milan Bína rozhodně není v SKV zcela novou tváří! Bínis se po třech letech strávených v dresu Sparty Praha vrací do důvěrně známého prostředí Rieger arény, ve kterém strávil dvě sezony. Zejména ve spolupráci se Zbyňkem Stuchlíkem trápil obrany a brankáře soupeřů. Teď je zpátky a bude nosit číslo 23!

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.