Druhý turnajový triumf v krátkém sledu! Ladies ovládly turnaj ve Wernigerode

3. 9. 2019

Ženy A

1 minuta čtení

Ženský A tým navázal na minulý týden, kdy dokázal na pražské Děkance získat triumf na Prague Challenge. Tentokráte si Ladies poradily i se zahraniční konkurencí a turnaj v Německu vyhrály už podruhé. Poprvé se tak stalo před dvěma lety.

Ladies nejprve ve skupině porazily Weissenfels 7:3, poté si poradily s Aarau 4:1 a na závěr skupinové fáze zdolaly Wernigerode 10:1. Na chlup stejný výsledek se stejným soupeřem se zrodil i v semifinále turnaje.

Ve finálovém duelu nastoupilo ženské áčko proti Aarau a svou dominanci na turnaji stvrdilo triumfem 4:1. O góly se v boji o pohár postaraly dvakrát Bartůňková a jednou Vejvodová s Kutnarovou. SKV stejně jako v roce 2017 ovládlo Sparkassen Cup!

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.