Dorostenkám se povedlo popáte v sezoně vyhrát!

30. 3. 2013

Klub

3 minuty čtení

Ženy B o víkendu bojovaly o možnost postoupit, dorostenky bodovaly!

V neděli na Radlicích se již v 9:10 utkal B-tým našich žen s rezervou extraligové Děkanky. Začátek zápasu se lépe podařil soupeřkám a po první třetině se hráčky Děkanky mohly radovat z dvougólového vedení. To si ale SKV nenechalo líbit a ve druhé třetině se podařilo nejprve snížit Garciové a později dokonce vyrovnat Batíkové. Stav 2:2 svítil na časomíře až do konce druhé třetiny. Třetí třetina se však sokolským hráčkám nepovedla a soupeřky postupně navýšily stav utkání až na 5:2. Minutu před koncem se sice podařilo snížit Kolafové, ale víc již SKV nestihlo a padlo 5:3.
 
Ve druhém zápase se Sokolu postavila Příbram. O poznání slabší soupeř než Děkanka ještě dokázal odpovědět na první branku Sokola, ale po dalších třech ve své síti na které již nedokázal odpovědět jasně podlehl 4:1. Na všech gólech SKV se podílela mladá střelkyně Tvrzníková (2+2) a zdatně jí sekundovala její spoluhráčka z juniorek Rooijakkers (2+1). 
 
Díky prohře v prvním zápase se Sokol umístil na konečném čtvrtém místě. Na postupovou druhou příčku ženám chyběly pouhé čtyři body a v případě výhry nad Děkankou by slavily vysněný postup. Ten se ale bohužel nepovedl a ženy tedy příští sezonu opět čeká tuhý boj o dvě postupové příčky.
 
Dorostenky nastoupily již v sobotu. V prvním zápase nastoupily proti Elite. Silná první pětka soupeře zatápěla našim hráčkám, ale nedařilo se jí v zakončení. Ani našim nejmladším dívkám se střelecky příliš nedařilo a v utkáním chudém na branky nakonec prohrály 2:1.
 
Druhý zápas byl pro dorostenky snazší zkouškou. Kutnou Horu porazily i v sedmi hráčkách v poli 4:2 a mohly tak slavit páté vítězství v sezoně. Hattrickem se blýskla kanonýrka Vejvodová. Celkově pak ve svém premiérovém ročníku skončily dorostenky na pěkném jedenáctém místě.
 

Víkendové výsledky:

Ženy B:
TJ SKV – Tatran team Děkanka 3:5
TJ SKV – FBC Žraloci Příbram 4:1
 
Dorostenky:
TJ SKV – Elite Praha team Future DDM P6 1:2
TJ SKV – SKP Olympia Kutná Hora 4:2
 
Mladší žáci:
TJ SKV – Athletics Praha 6:4
TJ SKV – Wizards DDM Praha10 1:2
 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.