Muži SKV mají nového trenéra. Pazdera střídá Pazderu

31. 3. 2013

Klub

2 minuty čtení

Po dvou a půl sezonách u mužského áčka končí Michal Pazdera a nahradí ho jeho bratr Jan.

Čtvrtý semifinálový zápas proti Pardubicím byl poslední, ve kterém Michal Pazdera vedl florbalisty Sokola Královské Vinohrady jako hlavní trenér. Vedení klubu dnes oznámilo, že realizační tým, který tvořil hlavní trenér Michal Pazdera a asistenti Vilém Svoboda a Pavel Doubek, u áčka končí.

„Chtěl bych Michalovi i Vilasovi s Pavlem moc poděkovat. Odvedli skvělou práci, určitě je na co navazovat,“ řekl prezident SKV Luděk Pokorný. Ten zároveň hráčům, kteří se sešli poprvé od vyřazení v semifinále 1. ligy, oznámil, že se novým koučem stává Jan Pazdera.
 
Starší bratr Michala Pazdery v posledních dvou sezonách vedl extraligový Future. V průběhu letošního ročníku tam ale skončil a z několika nabídek kývl na tu vinohradskou. „Jsem rád, že se rozhodl pro nás. Je to trenér, který může posunout náš klub zase o něco dál,“ dodal Pokorný.
 
Michal Pazdera v SKV úplně nekončí, od příští sezony se posune do manažerské pozice. Bude se starat o zázemí, především pak prvoligového týmu. „Je mi líto, že nemůžu pokračovat jako trenér áčka, ale nešlo to z časových a pracovních důvodů. Byly to zajímavé roky a ta práce mě opravdu bavila. Kdo mě ale zná, tak ví, že pokud něco nemůžu dělat na sto procent, tak to radši nedělám vůbec,“ uvedl Michal Pazdera.
 
Rozhovor jak s bývalým, tak nastávajícím trenérem Pazderou vám přineseme v následujících dnech.
 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.