Druhé domácí utkání v sezoně! Sokolové se utkají s Hattrickem Brno

4. 10. 2019

Muži A

2 minuty čtení

V sobotu od 16:30 nastoupí mužský A tým Vinohrad už k pátém utkání nového superligového ročníku. Teprve podruhé se však představí na domácí půdě. V Rieger aréně vyzve nováčka nejvyšší soutěže FBŠ Hattrick Brno. Dorazte do hlediště podpořit sokoly v bitvě o další superligové body.

O minulém víkendu se Vinohradští dvakrát představili na hřišti soupeře. Nejprve v pátek na Spartě sahali po prvních bodech do tabulky, když vedli nad domácími favority už 4:0. Jenže pak přišel obrat a Sparta nakonec triumfovala 6:4. Premiérové body tak přišly až v neděli na hřišti ostravského FBC. Svěřenci trenérů Kotlase a Bouši vyhráli 5:4 v prodloužení, rozhodující trefu v nastaveném čase zaznamenal útočník Petr Hartman.

Nyní sokolové odehrají druhé domácí utkání v sezoně. Brněnský Hattrick, nováček nejvyšší soutěže, má zatím na kontě pouze jeden bod, který vybojoval za remízu v základní hrací době na hřišti Otrokovic. Přesto se však Brňané zatím prezentují zajímavým florbalem, což potvrzuje i útočník SKV Zbyněk Stuchlík. „Líbí se mi, jak zatím Hattrick hraje - pěkné kombinace, góly. Určitě to bude zábava, už se na sobotu těším!“ řekl před sobotním střetnutím.

Hattrick se opírá o bývalé hráče Bulldogs Davida Coufala nebo Luďka Ondráčka. Mužstvo před sezonou příchodem z Otrokovic posílil také Martin Nagy. Jedničkou v brance je další florbalista s minulostí u Bulldogs Filip Kejík. Přijďte povzbudit sokoly v domácím zápase! Vstupné činí 50 korun. Permanentkáři, členové klubu, děti do 10 let, osoby nad 65 let a dárci krve mají vstup zdarma.

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.