Víkendové menu: Ženy čeká první zápas o přímý postup do extraligy

5. 4. 2013

Klub

3 minuty čtení

Největší víkendový tahák je samozřejmě elitní tým žen, v play off ale nastoupí také juniorky a zajímavé zápasy můžeme jistě čekat také od starších žáků.

Finále první ligy žen, tak se oficiálně jsmenuje část soutěže, které se zůčastňuje tuto neděli áčko žen. Už podle názvu jde o nejvyšší úroveň zápasů první ligy. Finále se hraje na dvě vítězná utkání a v Rieger areně se odehraje hned první z nich. V 16:00 nastoupí SKV proti Bulldogs Brno. Soupeřky skončily ve své divizi na třetím místě za béčky Vítkovic a Židenic. V řadách soupeřek nastupuje i nejlepší střelkyně moravské části první ligy Simona Némethová, které se podařilo v devatenácti utkáních vstřelit 36 branek. Vsítila tedy více než třetinu brněnských branek a bude pro SKV opravdu důležité jí dobře střežit. Další finálové zápasy se odehrají o týden později na půdě Brna.
 
V sobotu nastoupí také juniorky. Dívky nastoupí v osmifinále k dvojzápasu s Herbadentem a za florbalem budou cestovat až do Plzně, kde se osmifinálová kola odehrávají. V barvách herbadentu mohou nastoupit i dvě hráčky juniorské reprezentace Kubišová s Klímovou. Mezi vycházejícími hvězdami SKV se ale lesknou takové klenoty jako Trunečková, Tvrzníková nebo Čermáková. V případě postupu je čeká o týden později čtvrtfinále v hale na Tatranu.
 
Starší žáci hrdě nosí znak SKV v nejvyšším koši své soutěže a utkávají se tak s nejtěžšími soupeři své kategorie. V sobotu se během turnaje utkají s týmy Chodova a poté s Bohemians. Oba soupeři patří k opravdové špičce žákovského florbalu a mladé skololy tedy nečeká snadná úloha. Po dvou zápasech sehrají ještě rozhodující zápas s jedním z týmů druhé skupiny, ve které hraje Tatran, Future a Sparta.
 

Sobota 6. 4. 2013:

Muži D:
11:30 TJ SKV – Šneci z Pěšin (Beroun)
11:00 TJ SKV – FbC Engineers (Beroun)
 
Juniorky:
12:30 TJ SKV- Herbadent SJM Praha 11 (Slavia VŠ Plzeň)
17:00 TJ SKV- Herbadent SJM Praha 11 (Slavia VŠ Plzeň)
 
Starší žáci A:
9:00 TJ SKV – TJJM Chodov (Radlice)
11:40 TJ SKV – FbŠ Bohemians DDM Praha 7 (Radlice)
+zápas o umístění
 

Neděle 7. 4. 2013:

Ženy A:
16:00 TJ SKV – intelligence Bulldogs Brno (Vinohrady)
 
Starší žáci B:
9:00 TJ SKV – FbK Olymp Praha (Děkanka)
11:20 TJ SKV – FbC Barracudas Slaný (Děkanka)
13:40 TJ SKV – Black Angels B (Děkanka)
 
Elévové:
8:40 TJ SKV – Wizards DDM Praha 10 (Radlice)
11:20 TJ SKV – DDM Horní Počernice ORKA (Radlice)
+zápas o umístění
 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.