O víkendu hrají ženy o extraligu!

11. 4. 2013

Klub

4 minuty čtení

Víkend bude klíčový hned pro dvě ženské kategorie. O extraligu hrají ženy A a juniorky se poperou o medaile.

Ženské áčko odehraje v sobotu od 20 hodin svůj nejdůležitější zápas v sezoně. Ve finále první ligy zatím vedou 1:0 na zápasy a vzhledem k tomu, že se hraje pouze na dva vítězné zápasy, tak už jim stačí pouze jediná výhra. Minulou sobotu dokázaly na domácí půdě naše ženy nad Brnem před 268 diváky vyhrát s přehledem 3:0. Jak výsledek, tak předvedená hra jasně ukazovaly skvělý týmový výkon a doufejme, že stejně budou hrát naše ženy i tento víkend v Brně. Pokud by v sobotu vyhrálo Brno, bude mít SKV ještě v neděli poslední šanci finále vyhrát. Proto si nezapomeňte v sobotu od 20h pustit na svých počítačích online přenos a držet palce našim ženám k vysněnému postupu do extraligy!
 
V sobotu hrají svoje play-off naše juniorky. Ve čtvrtfinále jim byl jako soupeř přidělen Uherský Brod. Ten skončil ve své divizi na druhém místě tabulky a dokázal remizovat i s hráčky Vítkovic, takže se určitě nejedná o lehkého soupeře. Oba dva zápasy se odehrají na hale v pražškých Střešovicích a o postupujícím týmu rozhodne celkové skóre z obou zápasů. Stejně jako našim ženám držme palce i našim juniorkám, i ony si ten postup do další fáze play-off určitě zaslouží! V případě postupu do semifinále hrají juniorky hned v neděli také ve Střešovicích.
 
V sobotu odehrají své tři zápasy na Zličíně mladší žáci. Od 11 hodin se utkají s Wizardy a od 12:20 s TJ Sokol na Mělníce. Třetího soupeře určí až postavení týmu v tabulce po těchto dvou utkání.
 
V neděli se v hale na Děkance představí také vinohradské „Céčko“. Už od 8 hodin ráno musejí céčkaři s tradičním doprovodem juniorů nastoupit proti týmu Neo, které okupuje třetí příčku a určitě se bude chtít dostat na druhé místo, které také zaručuje postup do vyšší soutěže. Ve druhém zápase je čeká zápas s Torzou Sorry, které je v podvědomí hráčů brané jako "derby" dvou spřátelených klubů. První derby, které se odehrálo na začátku prosince minulého roku, skončilo vysokou výhrou SKV 9:2, nutno ale dodat, že za Torzu nastoupilo pouze sedm hráčů.
 

Sobota 13. 4. 2013:

Ženy A:
20:00 TJ SKV – intelligence Bulldogs Brno (Tatran Bohunice)
 
Juniorky:
9:30 TJ SKV – 1.AC Uherský Brod (Střešovice)
15:30 TJ SKV – 1.AC Uherský Brod (Střešovice)
 
Mladší žáci:
11:00 TJ SKV – Wizards DDM Praha 10 (SH Zličín)
12:20 TJ SKV – TJ Sokol na Mělníce (SH Zličín)
+zápas o umístění
 

Neděle 14.4.2013:

Muži C:
8:00 TJ SKV – Neo (Děkanka)
10:20 TJ SKV – Torza Sorry (Děkanka)
 
případně Ženy A:
11:00 TJ SKV – intelligence Bulldogs Brno (Tatran Bohunice)
 
případně Juniorky:
semifinále a finále (Střešovice)
 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.